|
| od: Ben () | vloženo:05.11.2007 16:51:06 |
| Tak to jo. Už jsem se lekl. V Litoměřicích je hezky. |
|
| od: Assa () | vloženo:05.11.2007 16:47:29 |
| Ben: Díky :-) Stěhujeme se do našeho nového baráčku, ale Litoměřicím zůstávám věrná :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:05.11.2007 14:24:27 |
Není to dávno, co jsem sám tu gratuloval a opět tak činím. Už se těším!
Assa: Kam se stěhuješ?? |
|
| od: Wlastie () | vloženo:05.11.2007 07:15:09 |
| Caine a spol.:Gratuluju k mimču s jediným vlasem:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:04.11.2007 18:50:27 |
| RumJok: Ahojda! Já se bála, jestli ještě vůbec žiješ.. :-) A v té peci, ve které se peče, můžeš upéct něco pro nás :-)) |
|