Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ben () vloženo:05.11.2007 16:51:06
Tak to jo. Už jsem se lekl. V Litoměřicích je hezky.

od: Assa () vloženo:05.11.2007 16:47:29
Ben: Díky :-) Stěhujeme se do našeho nového baráčku, ale Litoměřicím zůstávám věrná :-)

od: Ben () vloženo:05.11.2007 14:24:27
Není to dávno, co jsem sám tu gratuloval a opět tak činím. Už se těším!
Assa: Kam se stěhuješ??

od: Wlastie () vloženo:05.11.2007 07:15:09
Caine a spol.:Gratuluju k mimču s jediným vlasem:-)

od: Assa () vloženo:04.11.2007 18:50:27
RumJok: Ahojda! Já se bála, jestli ještě vůbec žiješ.. :-) A v té peci, ve které se peče, můžeš upéct něco pro nás :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů