|
| od: Assa () | vloženo:06.11.2007 15:56:18 |
| Paperman: Snad nebude vadit, že poděkuju za všechny, takže - díky! :-) A já předpokládám, že nové CD bude stejně jako ostatní přítomno na každém Znouzím koncertě, tak snad se to povede i ve Strako :-) |
|
| od: paperman () | vloženo:06.11.2007 15:51:33 |
Caine, Assa, přéma a Vlaďka:
taky moc gratuluji k miminku a přeji mu hodně štěstí a síly na cestě k těm, co chtějí slyšet a slyší, co chtějí vidět a vidí a co chtějí cítit a cítí
a hlavně hodně vydatné stravy, to pro jeho písničky, které budou znít na koncertech a posilovat jeho růst vzájemným setkáváním se s posluchači a kamarády
moc se na něj těším, takže ve Strakonicích?
nezapomeneš na něj, Caine?
Jednadvacítka po něm prý taky touží
|
|
| od: Assa () | vloženo:05.11.2007 18:46:29 |
| Ufon: Už připravuj postýlku :-) A díky! A těch pár dní si užívám opravdu naplno :-) |
|
| od: Ufon () | vloženo:05.11.2007 18:28:29 |
Já taky gratuluju k mimču a těším se až bude bydlet u nás doma:-)
Assa: Ahojky, tak ať Ti rychle uteče těch pár dní do stěhování a ať se krásně bydlí v novém domečku;-)
|
|
| od: Assa () | vloženo:05.11.2007 17:02:50 |
| Ben: To je! A my se teď budeme mít ještě o chloupek hezčejc :-) Už to předěláváme a upravujeme od června, tak jsme se konečně dočkali :-) A copa je u Tebe nového? |
|