Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:06.11.2007 15:56:18
Paperman: Snad nebude vadit, že poděkuju za všechny, takže - díky! :-) A já předpokládám, že nové CD bude stejně jako ostatní přítomno na každém Znouzím koncertě, tak snad se to povede i ve Strako :-)

od: paperman () vloženo:06.11.2007 15:51:33
Caine, Assa, přéma a Vlaďka:

taky moc gratuluji k miminku a přeji mu hodně štěstí a síly na cestě k těm, co chtějí slyšet a slyší, co chtějí vidět a vidí a co chtějí cítit a cítí

a hlavně hodně vydatné stravy, to pro jeho písničky, které budou znít na koncertech a posilovat jeho růst vzájemným setkáváním se s posluchači a kamarády

moc se na něj těším, takže ve Strakonicích?

nezapomeneš na něj, Caine?

Jednadvacítka po něm prý taky touží

od: Assa () vloženo:05.11.2007 18:46:29
Ufon: Už připravuj postýlku :-) A díky! A těch pár dní si užívám opravdu naplno :-)

od: Ufon () vloženo:05.11.2007 18:28:29
Já taky gratuluju k mimču a těším se až bude bydlet u nás doma:-)
Assa: Ahojky, tak ať Ti rychle uteče těch pár dní do stěhování a ať se krásně bydlí v novém domečku;-)

od: Assa () vloženo:05.11.2007 17:02:50
Ben: To je! A my se teď budeme mít ještě o chloupek hezčejc :-) Už to předěláváme a upravujeme od června, tak jsme se konečně dočkali :-) A copa je u Tebe nového?


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů