Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:08.11.2007 19:57:15
Pepíček: Díky, ale tohle miminko Ti na důchod asi moc nepřivydělá (leda by sis jich pořídil třeba deset krabic, a pak je nadhodnoceně prodával a výdělek zašíval do matrace :-))

od: Pepíček (zgarba@volny.cz) vloženo:08.11.2007 19:06:47
Rad bych se taky pripojil k blahoprani k narozeni dalsiho platice socialniho pojisteni a tim prispeni na muj duchod :o)
Preji miminku vse nej... :o)

od: Assa () vloženo:08.11.2007 15:12:37
Přéma: POsílám pozdravení do Plzně :-)
Venca "21": Jasně, bez Parťáka by to nešlo :-)

od: Venca "21" () vloženo:08.11.2007 08:57:01
A je tam píseň pro parťáka. Huráááá! Mažňá - mažňá - mažňá... :-)))

od: Přéma () vloženo:07.11.2007 08:40:55
Za napsaná i nenapsaná blahopřání a gratulace Papermanovi i dalším lidičkám moc děkujeme.
Z Plzně Přéma a Vlaďka.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů