|
| od: Assa () | vloženo:08.11.2007 19:57:15 |
| Pepíček: Díky, ale tohle miminko Ti na důchod asi moc nepřivydělá (leda by sis jich pořídil třeba deset krabic, a pak je nadhodnoceně prodával a výdělek zašíval do matrace :-)) |
|
| od: Pepíček (zgarba@volny.cz) | vloženo:08.11.2007 19:06:47 |
Rad bych se taky pripojil k blahoprani k narozeni dalsiho platice socialniho pojisteni a tim prispeni na muj duchod :o)
Preji miminku vse nej... :o) |
|
| od: Assa () | vloženo:08.11.2007 15:12:37 |
Přéma: POsílám pozdravení do Plzně :-)
Venca "21": Jasně, bez Parťáka by to nešlo :-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:08.11.2007 08:57:01 |
| A je tam píseň pro parťáka. Huráááá! Mažňá - mažňá - mažňá... :-))) |
|
| od: Přéma () | vloženo:07.11.2007 08:40:55 |
Za napsaná i nenapsaná blahopřání a gratulace Papermanovi i dalším lidičkám moc děkujeme.
Z Plzně Přéma a Vlaďka. |
|