Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ben () vloženo:19.06.2007 23:54:42
Aha, tak to jsem se ztrapnil. :-)) Já většinou otvírám jen tuto knihu (pomocí své vlastnoruční "čtečky guestbooků" (R) třeba i několikrát denně) a tak mi to nějak nedošlo. Každopádně, mp3 jsem si teď dvakrát za sebou pustil a jsou skvělé! Díky.

od: Assa () vloženo:19.06.2007 22:40:12
Ben: Mp3 tu jsou už týden! Jestli se Ti tam ráno nezobrazily, tak to může být tím, že se Ti neaktualizovala stránka.. Zvášť pokud si tyto stránky otvíráš přímo v nějaký rubrice a ne přes úvod.. Chce to sledovat novinky :-)) A v nejbližších dnech přibude ještě pár Mp3 z koncertu v triu :-) A také pár fotek :-)

od: Ben () vloženo:19.06.2007 22:26:03
Náhodně sem zavítám, co jestli tu už nejsou nové mp3? A oni jsou! To je výborné (ráno ještě nebyly)!!! A navrh ještě rozhovory a tak. Jdu to toho. :-)))

od: Assa () vloženo:19.06.2007 19:45:51
Tak tu máme rubriku "Recenze"! A svého vlastního chlívečku se dočkaly i "Rozhovory". Má-li někdo nějaký materiál k použití, sem s ním :-)

od: Assa () vloženo:19.06.2007 17:49:47
ZUM: Už je pryč, spam jeden spamovatej :-)) Musím tu už konečně spustit ten antispam. Fífa ho už vytvořil na stránky Baronky i Upelesťáků, tak ho sem jen obšlehnout :-))
A máš pravdu, naživo je to nej.. :-) No a co takhle někdy ta Příbram, chi.. :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů