|
| od: Assa () | vloženo:22.11.2007 08:51:04 |
| ZUM: Teď jsem četla, že když je člověku jedno, kam jde, že nemůže zabloudit.. Hm, ale to Tobě většinou jedno není, viď?! V tom případě se pak musíš dobře dívat a určitě narazíš na někoho, kdo Tě najde.. popřípadě bude dál bloudit s Tebou :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:21.11.2007 21:09:06 |
Assa: Hm, nadruhou stranu, nebylo by špatný, kdyby na mě vždycky někdo čekal, když zabloudim. Myslim že by to byla práce na plný úvazek ;-))
paperman: Já myslim, že nejen na vůdce ;-) Bylo by nefér hodit to jen na ně, tu odpovědnost ... |
|
| od: paperman () | vloženo:20.11.2007 16:59:44 |
Assa: to rozhodně ne, při každém dalším tam objevuju něco nového
a vychutnávám si drobnůstky, které napoprvé hned nevychytám
Venca 21: Losna s Mažňákem je samozřejmě rovněž povedená věc, pěkná alegorie na duchovní a světské vůdce. |
|
| od: Assa () | vloženo:20.11.2007 00:11:19 |
Medard: Když nám k té televizi chybí i anténa a tou bychom museli manipulovat my, na což nemáme nějak chuť :-)
Wlasttie: Mně netřeba děkovat, já jen přihlížím :-)
Paperman: Tak dokud z toho nebude posledních pět poslechů, je to fajn :-)
ZUM: Tovížejo, aby s nima pak nějaký šílenec běhal po lese a čekal na zabloudivší :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:19.11.2007 19:50:39 |
Assa: Aha, takže vy je chováte na peří? A já myslela, že je pěstujete na jemné doutníky ;-))
Všem hrajícím a zpívajícím i nehrajícím a nezpívajícím: Tahle Vaše malá víla má opravdu moc jený a příjemný vlásek i hlásek... |
|