|
| od: Venca "21" () | vloženo:19.11.2007 17:27:45 |
| Paperman: A co Losna s Mažňákem? :-)) |
|
| od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:19.11.2007 11:02:06 |
| Caine a spol: připojuji se k Wlastíkovi, nové CD je opravdu moc pěkný a opravdu hladí po duši, na prvních pět poslechů jsou zatím jasnými favority - Pro jediný vlas víly, Lávka, Staré lásky z Lásky nerezaví a Kdo půjde? |
|
| od: Wlasttie () | vloženo:19.11.2007 06:33:28 |
| Caine a Assa:Díky přátelé za pohlazení na duši v podobě nového CD!!!!. |
|
| od: Medard () | vloženo:18.11.2007 15:12:23 |
| Assa: JJ, ani není co závidět! Televize lidma dost často akorát manipuluje a furt jim něco cpe do hlavy, ale i zázraky se stávají a objeví se něco zajímavého na co je příjemný se mkrknout:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:15.11.2007 21:05:22 |
| ZUM: Nepěstujem, chováme.. :-) Jako v peřinkách :-)) |
|