Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Venca "21" () vloženo:19.11.2007 17:27:45
Paperman: A co Losna s Mažňákem? :-))

od: paperman (paperman@seznam.cz) vloženo:19.11.2007 11:02:06
Caine a spol: připojuji se k Wlastíkovi, nové CD je opravdu moc pěkný a opravdu hladí po duši, na prvních pět poslechů jsou zatím jasnými favority - Pro jediný vlas víly, Lávka, Staré lásky z Lásky nerezaví a Kdo půjde?

od: Wlasttie () vloženo:19.11.2007 06:33:28
Caine a Assa:Díky přátelé za pohlazení na duši v podobě nového CD!!!!.

od: Medard () vloženo:18.11.2007 15:12:23
Assa: JJ, ani není co závidět! Televize lidma dost často akorát manipuluje a furt jim něco cpe do hlavy, ale i zázraky se stávají a objeví se něco zajímavého na co je příjemný se mkrknout:-)

od: Assa () vloženo:15.11.2007 21:05:22
ZUM: Nepěstujem, chováme.. :-) Jako v peřinkách :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů