
|
| od: Assa () | vloženo:23.11.2007 09:16:58 | Banjo: Ale prosím Tě, nějakej kulatej nesmysl se dá přeci udělat ze všeho - zmuchlej pár lejster, sroluj ponožky.. To fakt jde - před pár lety, když přišel do módy hakis, jsme někde byli s kamarádama a nikdo z nás ten malinký balónek plný rýže neměl, tak jsme srolovali něčí ponožky, nazvali to fuskis a už se jelo :-)) Popřípadě si ještě můžeš zazpívat - při pohledu ven se i ta písnička "Polární noc" hodí :-)
Paperman: Myslím, že lidem pracujícím s počítačem, by se hodil spíš nafukovací počítač a gumová bejsbolka :-) |
| | od: paperman () | vloženo:23.11.2007 09:00:13 | | Banjo a Assa: bez mičudy - to si tedy fakt zahráváš, co takhle zkusit antistresor - ty nafukovací fackovací panáky - který se dost podobaj těm, co byli na pouti v Rychlých šípech |
| | od: Banjo () | vloženo:23.11.2007 08:37:54 | | Assa: co teď, zjistil jsem, že v práci nemám míč... Co když mě přepadne trudnomyslnost? Bez mičudy! :-) |
| | od: Assa () | vloženo:22.11.2007 17:35:15 | | Paperman: Proti trudomyslnosti máme míč :-) Jedem můj kamarád tohle může říkat opravdu kdykoli kdekoli - mám takové tušení, že ho s sebou táhl i na Mont Blank :-) |
| | od: paperman () | vloženo:22.11.2007 16:46:40 | Zum: jo, jistě máš pravdu, ale ti mi napadali hned na první poslech,
ad bloudění: většinou je daleko lepší jít na blind do neznáma než za jasným očekávaným cílem, kde právě chybí moment překvapení a údivu, a bloudění ve dvou také nemá chybu, ale nesmí ten druhý při bloudění, které se krapet protáhne, propadat trudomyslnosti, to pak bývá rázem po dobrodružství i romantice |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|