|
| od: Assa () | vloženo:29.11.2007 12:09:47 |
| Banjo: No jo, klika.. stačí za ní vzít, otevřít a vejít :-) A mičuda je holt mičuda. O tom není žádná.. :-)) |
|
| od: Banjo () | vloženo:27.11.2007 22:30:29 |
Jojo, tak nafukovací PC? Možná hard disk by mohl být nafukovací, když už ten software zřejmě nafukovací je... :-)
Ale takhle to asi míněno nebylo...
Jojo, a toho zmíněného asi taky trošku znám a i mně připadá, že je to celkem klika.
Ale i tak bez mičudy nevím nevím... :-)
|
|
| od: pplp () | vloženo:26.11.2007 12:31:27 |
| koncert DÉMOPHOBIA a PPLP - 2. prosince od 18 hodin evangelická fara v Rokycanech |
|
| od: Assa () | vloženo:24.11.2007 18:24:33 |
| ZUM: Ano, je velikánské štěstí, Někoho takového mít :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:23.11.2007 13:41:02 |
Assa, Paperman: Dík za tipy ;-). Což o to, on se mnou vždychy Někdo je. Jenže mě vždycky dlouho trvá než mě přestane to bluodění bavit a zeptám se na cestu. Ale naštěstí je trpělivej ... ;-))
Kdo nemá míč může použít kytaru, těch my máme dost. Trudnomyslnost nám tedy nehrozí :-)) A ten nafukovací počítač by se fakt někdy hodil grrrr!!! :-D |
|