Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:29.11.2007 12:09:47
Banjo: No jo, klika.. stačí za ní vzít, otevřít a vejít :-) A mičuda je holt mičuda. O tom není žádná.. :-))

od: Banjo () vloženo:27.11.2007 22:30:29
Jojo, tak nafukovací PC? Možná hard disk by mohl být nafukovací, když už ten software zřejmě nafukovací je... :-)
Ale takhle to asi míněno nebylo...
Jojo, a toho zmíněného asi taky trošku znám a i mně připadá, že je to celkem klika.
Ale i tak bez mičudy nevím nevím... :-)

od: pplp () vloženo:26.11.2007 12:31:27
koncert DÉMOPHOBIA a PPLP - 2. prosince od 18 hodin evangelická fara v Rokycanech

od: Assa () vloženo:24.11.2007 18:24:33
ZUM: Ano, je velikánské štěstí, Někoho takového mít :-)

od: ZUM () vloženo:23.11.2007 13:41:02
Assa, Paperman: Dík za tipy ;-). Což o to, on se mnou vždychy Někdo je. Jenže mě vždycky dlouho trvá než mě přestane to bluodění bavit a zeptám se na cestu. Ale naštěstí je trpělivej ... ;-))
Kdo nemá míč může použít kytaru, těch my máme dost. Trudnomyslnost nám tedy nehrozí :-)) A ten nafukovací počítač by se fakt někdy hodil grrrr!!! :-D


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů