|
| od: Venca "21" () | vloženo:30.11.2007 16:15:13 |
| Assa, Ben: Tož můžete začít :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:30.11.2007 09:25:02 |
| Ben: No, pravda, možná by mu to neuškodilo :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:29.11.2007 17:39:20 |
| Assa: Žádnej klid! Jen ho (jednadvacítku) pěkně prožeň! |
|
| od: Assa () | vloženo:29.11.2007 12:33:48 |
| Venca "21": Klidně se můžeš dál těšit ze vzkazníkového klidu, net mi pořád nejede. Jen vím, kde ho hledat, a to se počítá :-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:29.11.2007 12:20:16 |
| A jéje, Assance už zas funguje net. A takovej klid byl na vzkaznících... :-))) |
|