
|
| od: Wlasttie () | vloženo:11.12.2007 06:20:23 | | Dana Cainová : Vše nejlepší k svátku přeju!!!!!Zdraví,pohodu,kvalitní růst dětí,Cainovo nezlobení,pěkné fotečky a radostný hlas:-) |
| | od: Assa () | vloženo:07.12.2007 14:49:05 | | Venca "21": Někdy tím alkoholem člověk může ztratit mnohem víc než telefon, Venco.. Třeba sebe. Copak by na to asi řeklo Mitiťo? Ale koncert si užij! |
| | od: Venca "21" () | vloženo:07.12.2007 14:44:21 | | Assa: Heč, já jedu za chvíli do Prahy na Deratizéry (a taky trochu Totáče a malinko na R.Z.M - ty uslyším vůbec poprvý) Jé, já se tam asi opiju... :-)) Hlavně abych tam zas něco neztratil, v pondělí, jak jsme si dopisovali o miťiťech tak jsem byl v jednom Budějovickým nonstopu a nad ránem, když jsem spal s hlavou na stole, mi nějací dobří lidé ukradli telefon. Ale naštěstí mám od května něco jako paušál, tak jsem si hned byl pro novou SIMku a číslo mi zůstalo stejný. Jenom s mobilem jsem se vrátil trochu do pravěku - mám teď provizorní briketu s anténkou, ale jen do února, pak zas budu mít lepší po kolegovi :-)) |
| | od: () | vloženo:07.12.2007 11:30:53 | |
| | od: Assa () | vloženo:30.11.2007 20:12:08 | | Venca "21": Tak utíkej, Káčo, utíkej :-) |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|