Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Wlasttie () vloženo:11.12.2007 06:20:23
Dana Cainová : Vše nejlepší k svátku přeju!!!!!Zdraví,pohodu,kvalitní růst dětí,Cainovo nezlobení,pěkné fotečky a radostný hlas:-)

od: Assa () vloženo:07.12.2007 14:49:05
Venca "21": Někdy tím alkoholem člověk může ztratit mnohem víc než telefon, Venco.. Třeba sebe. Copak by na to asi řeklo Mitiťo? Ale koncert si užij!

od: Venca "21" () vloženo:07.12.2007 14:44:21
Assa: Heč, já jedu za chvíli do Prahy na Deratizéry (a taky trochu Totáče a malinko na R.Z.M - ty uslyším vůbec poprvý) Jé, já se tam asi opiju... :-)) Hlavně abych tam zas něco neztratil, v pondělí, jak jsme si dopisovali o miťiťech tak jsem byl v jednom Budějovickým nonstopu a nad ránem, když jsem spal s hlavou na stole, mi nějací dobří lidé ukradli telefon. Ale naštěstí mám od května něco jako paušál, tak jsem si hned byl pro novou SIMku a číslo mi zůstalo stejný. Jenom s mobilem jsem se vrátil trochu do pravěku - mám teď provizorní briketu s anténkou, ale jen do února, pak zas budu mít lepší po kolegovi :-))

od: () vloženo:07.12.2007 11:30:53

od: Assa () vloženo:30.11.2007 20:12:08
Venca "21": Tak utíkej, Káčo, utíkej :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů