Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ukulele () vloženo:20.12.2007 01:03:18
http://youtube.com/watch?v=YxeAC8ADyS0
panacci s lucernou z jindrisske veze predevcirem

od: Assa () vloženo:18.12.2007 21:46:49
Dál? Tak třeba toto:

V "Recenzích" přibylo pár slov Karla Součka o novém albu "Pro jediný vlas víly".

A v "Rozhovorech" je nový odkaz na starší rozhovor s celou ZNC, tudíž pochopitelně i s Cainem :-) Celý článek byl za pomoci dvanácti nejproslulejších překladatelů a jazykoznalců přeložen do slovenského jazyka. Na opětovné přeložení do češtiny zatím přislíbilo spolupráci jedenáct překladatelů, na vyjádření dvanáctého se čeká :-)

od: Assa () vloženo:18.12.2007 13:07:58
Konec roku se blíží, tak doháníme resty (alespoň ty, co nám ještě úplně neutekly :-)
Pro případné pořadatele je tu nová rubrika nazvaná "5pé", jejíž obsah si každý může vyzkoumat..
A.. Co bude dál? ;o)

od: Assa () vloženo:16.12.2007 14:41:47
Milý Venco, úplně o všechno jsi snad ještě nepřišel - rozumné smýšlení Ti snad ještě zůstalo. Vidíš, co vše se musí stát, aby si člověk sáhnul do svědomí.. a to Ty jsi ještě vyváznul celkem dobře, materiální věci jsou nahraditelné!
Mám oblíbenou větu z Werichovy "pohádky" Až opadá listí z dubu: Čupera přiběhl domů, rozrazil dveře a zvolal - už nikdy nebudu pít! Julinka se na něj podívala velkýma černýma smutnýma očima. Viděl, že mu nevěří. Nezbylo mu, než začít dělat to, co lidé většinou dělají neradi - měnit slova v činy.
Venco, piješ kofolu? Já byla nadšená, když se kdysi v Baronce zavedla točená kofola - spousta lidí, co pili do té doby jen pivo, si ji začalo dávat místo něj. Holt je asi točená lepší než točený :-) Já jí sice nepiju, ale až přijedeš někdy k nám, zvu Tě do čajovny :-)

od: Venca "21" () vloženo:16.12.2007 14:03:19
Assa: Ani nevíš, jak moc přesně jsi to trefila. V Praze jsem minulý pátek přišel úplně o všechno - ukradli mi mobil (už druhý během pěti dní!), peněženku s veškerýma dokladama a platební kartou, klíče, batoh, kde jsem měl spacák, foťák, cédéčka Totáčů a šálu Totáčů, mikinu ZNC, atd. Celej tejden se z toho vzpamatovávám a už nikdy, opakuju NIKDY se neopiju, radši se pivu vyhýbám na 21 metrů :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů