
|
| od: Assa () | vloženo:22.12.2007 19:28:37 | | Naši milí, v rubrice "Rozmluvy" si můžete vyzvednout malý dárek od Caina. Pokojné Vánoce! |
| | od: paperman () | vloženo:21.12.2007 16:12:56 | Všichni ti, co nám pomáhali a pomáhají, a všichni kamarádi,známí, kapely, písničkáři a návštěvníci zrcadelnických koncertů:
Přejeme vám krásné Vánoce v klídku a pohodě, abyste se pod stromkem vánočním sešli všichni a potěšili se více tím, že jste spolu než nákladnými dary, veselého a bouřlivého silvestra a v novém roce hodně štěstí, zdraví, kvalitní kultury a hodně naplněných přání
vám přeje
Společnost za práva zrcadel |
| | od: ukulele () | vloženo:20.12.2007 13:56:12 | | neni zac, panicko;-) |
| | od: Assa () | vloženo:20.12.2007 11:49:29 | Ukulele: Děkujeme za Panáčky, paňáčku :-)
Wlasttie: Taktéž děkujeme a i my přejeme krásně strávený čas Vánoční, jakožto i dny naplněné blízkostí, a to nejen v roce 2008 :-) |
| | od: Wlasttie () | vloženo:20.12.2007 06:20:45 | | Všem : Krásné Vánoce a šťastný nový rok,v roce 2008 hodně zdraví a pěkných písniček přeju! |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|