|
| od: Assa () | vloženo:02.01.2008 12:37:49 |
| Medwa: Ano, jsi holt slušně vychovaný :-) Už Jára Cimrman říkal - doma jez, co je a v cizině, co ti dají :-) Brum |
|
| od: Medwa řečený () | vloženo:29.12.2007 15:26:04 |
| Ty jo, já, celoživotní sběratel čestných diplomů "za účast při běhu", případně "za snahu při lyžování" jsem vyhrál soutěž ! A navíc nevyhlášenou ! Zde ceny netřeba ! Ovšem s výjimkou vlídného vílího úsměvu, ten se neodmítá. |
|
| od: Caine () | vloženo:29.12.2007 13:50:20 |
Už je to týden, co jsme se Sasankou :-) tady oficiálně nevyhlásili soutěž o nejvtipnější odpověď na naše Vánoční přání. (Ano, takový ten proužek textu o Andělech... co běží nad proužkem o Víle...)
Ale protože už slyším, jak se ti méně úspěšní zúčastnění i nezúčastnění obhajují tím, že to přece není fér, rozhodli jsme se tedy alespoň výsledky soutěže vyhlásit oficiálně. Nuže:
Pěkné 3. místo získává Kája Pišta Hufnágl (křesťanský :-D písničkář a klavírista ze skupiny "PPLP") za vtipnou odpověď:
"Vaše přání jakoby ani nebylo pro tak světského člověka, jako jsem já."
Krásným 2. místem nakonec nebylo možno neocenit repliku, co na moji SMS s přáním - si pod vousy utrousil výtvarník a muzikant, lídr - v jistých kruzích :-D revoluční kapely "Veselá Zubatá" a dnes též "Poletíme" - Ruda Brančovský:
"I tobě, ty zelený poetický divočáku!"
No a vítězem se myslím musí po zásluze stát ostřílený harcovník, a to někdejší kytarista legendárních "Čp.8", poté strojvedoucí "Majerových brzdových tabulek" a v neposlední řadě i výpravčí sám sebe na sólové dráze sudetského písničkáře - Petr "Medwa" Linhart, z jehož poněkud nostalgické odpovědi je na pražce daleko cítit letitá muzikantská zkušenost:
"Jó ti Andělé, to jsou panečku pořadatelé!"
Děkujeme za pozornost a buďte ve střehu! - neb při nějaké další nevyhlášené soutěži nashledanou!
-C"> |
|
| od: Caine () | vloženo:29.12.2007 13:46:24 |
| bublana: Děkuju...i já tímto Proglasu...a výš. Myšionář. |
|
| od: bublana () | vloženo:27.12.2007 12:24:50 |
| Konečně jsem se po tom předvánočním pracovním chaosu dostala na stránky a chci zpětně poděkovat za příjemný večer při živém vystoupení Caina na Proglasu. A taky jsem KONEČNĚ do hloubky pochopila Myšionáře :-) |
|