Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:02.01.2008 12:37:49
Medwa: Ano, jsi holt slušně vychovaný :-) Už Jára Cimrman říkal - doma jez, co je a v cizině, co ti dají :-) Brum

od: Medwa řečený () vloženo:29.12.2007 15:26:04
Ty jo, já, celoživotní sběratel čestných diplomů "za účast při běhu", případně "za snahu při lyžování" jsem vyhrál soutěž ! A navíc nevyhlášenou ! Zde ceny netřeba ! Ovšem s výjimkou vlídného vílího úsměvu, ten se neodmítá.

od: Caine () vloženo:29.12.2007 13:50:20
Už je to týden, co jsme se Sasankou :-) tady oficiálně nevyhlásili soutěž o nejvtipnější odpověď na naše Vánoční přání. (Ano, takový ten proužek textu o Andělech... co běží nad proužkem o Víle...)
Ale protože už slyším, jak se ti méně úspěšní zúčastnění i nezúčastnění obhajují tím, že to přece není fér, rozhodli jsme se tedy alespoň výsledky soutěže vyhlásit oficiálně. Nuže:

Pěkné 3. místo získává Kája Pišta Hufnágl (křesťanský :-D písničkář a klavírista ze skupiny "PPLP") za vtipnou odpověď:
"Vaše přání jakoby ani nebylo pro tak světského člověka, jako jsem já."

Krásným 2. místem nakonec nebylo možno neocenit repliku, co na moji SMS s přáním - si pod vousy utrousil výtvarník a muzikant, lídr - v jistých kruzích :-D revoluční kapely "Veselá Zubatá" a dnes též "Poletíme" - Ruda Brančovský:
"I tobě, ty zelený poetický divočáku!"

No a vítězem se myslím musí po zásluze stát ostřílený harcovník, a to někdejší kytarista legendárních "Čp.8", poté strojvedoucí "Majerových brzdových tabulek" a v neposlední řadě i výpravčí sám sebe na sólové dráze sudetského písničkáře - Petr "Medwa" Linhart, z jehož poněkud nostalgické odpovědi je na pražce daleko cítit letitá muzikantská zkušenost:
"Jó ti Andělé, to jsou panečku pořadatelé!"

Děkujeme za pozornost a buďte ve střehu! - neb při nějaké další nevyhlášené soutěži nashledanou!
-C">

od: Caine () vloženo:29.12.2007 13:46:24
bublana: Děkuju...i já tímto Proglasu...a výš. Myšionář.

od: bublana () vloženo:27.12.2007 12:24:50
Konečně jsem se po tom předvánočním pracovním chaosu dostala na stránky a chci zpětně poděkovat za příjemný večer při živém vystoupení Caina na Proglasu. A taky jsem KONEČNĚ do hloubky pochopila Myšionáře :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů