Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Jeníček () vloženo:14.01.2008 14:51:48
Nechystá se opět nějakej koncertík v Plzni? Ještě nemám to nový CD a Caina už jsem taky dlouho neviděl.

od: Assa () vloženo:09.01.2008 20:53:05
Michal: Inu, to se stane :-)) Více v mailu..

od: Michal () vloženo:09.01.2008 19:52:14
Aha omlouvám se a sypu si popel na hlavu. Nějak se mi povedlo přehlédnout odkaz "kontakty":-)) tak a to moje intermezzo prosím nereaguj, napíšu ti na mail:-)

od: Michal () vloženo:09.01.2008 19:48:38
uffff to mě to ale vyčerpalo, to byl ale dlouhej vzkaz.....

od: Michal (MichalMatlach@seznam.cz) vloženo:09.01.2008 19:48:02
Caine: Ahoj, můžu mít na tebe takový čistě hypotetický dotaz? Kdyby někdo chtěl zorganizovat tvůj koncert, popřípadě i s Vrámci možností, jaké by byly tvoje (vaše) podmínky? Promiň že to píšu takhle hloupě do fora, ale nenašel jsem tu nikde jiný kontakt, možná je to moje chyba, promiň. Jestli se ti to nechce řešit tady, tak mi prosím napiš na mail. Nejde o konkrétní nabídku, ale teď dělám kncert Démophobie, v Táboře-Orionu a tys tam měl posledně veliký úspěch, tak by se to tam tak tématicky hodilo, někdy na jaře. Díky a ahoj. Michal.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů