Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:15.01.2008 18:44:52
ZUM: Přesně rozumím, jak to myslíš :-)

od: ZUM () vloženo:15.01.2008 18:41:32
Caine+Assa: I já Děkuju! viz dárek v rozmluvách. Je to zvláštní ... občas se stane že někdo něco řekne, napíše a já s úžasem zjistím, že někdo má podobné nebo stejné zážitky a dokonce pocity o kterých vlastně ani nevim a který najednou zformuluje, vysloví a z něčeho se najednou stane Něco...

od: Assa () vloženo:15.01.2008 18:14:03
Paperman: Už to také zjišťuji, jak to vlastně bude - viz tlf :-)

od: paperman () vloženo:15.01.2008 17:22:14
Caine a Asaa: Čauky jak to bude Caine či Asso s Cainovo jihočeskou anabází, vezme to náš milý Myšionář přes Putim ? A co dál, nocleh by mohl být u nás doma, Caine protiletadlová sluchátka s sebou, nebo chrupnu v jiném bloku. nebo bys radši putoval v noci dom a svezli bychom tě, rozhodni se jak je libo a třeba, zdraví vás a a na čtvrteční koncert se těší celá SZPZ a všichni kolemjdoucí, co zabloudí na koncert

od: Assa () vloženo:14.01.2008 18:17:26
Jeníček: Zatím bohužel.. Sice se něco rýsuje, ale to tak nejdřív v dubnu, snad.. Leda by Caina pozvala nějaká místní kapela ke spoluúčasti :-)))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů