Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: A+B () vloženo:15.01.2008 20:59:51
AHOJ,

chtěli bychom poděkovat Cainovi za hudební vložku u indiánů bylo to velmi příjemné posezení Takže k věci: Díky Caine...

od: Assa () vloženo:15.01.2008 20:00:10
ZUM: Nápodobně :-)

od: ZUM () vloženo:15.01.2008 19:13:11
Assa: Tak si běž vybrat schránku;-))

od: Assa () vloženo:15.01.2008 19:08:01
ZUM: Jé, tak to se těším :-)

od: ZUM () vloženo:15.01.2008 18:56:27
Assa: To sem ráda Sasanko;-) A aby to bylo spravedlivý, tak ti posílám taky jeden takový menší dáreček ;-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů