|
| od: A+B () | vloženo:15.01.2008 20:59:51 |
AHOJ,
chtěli bychom poděkovat Cainovi za hudební vložku u indiánů bylo to velmi příjemné posezení Takže k věci: Díky Caine... |
|
| od: Assa () | vloženo:15.01.2008 20:00:10 |
| ZUM: Nápodobně :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:15.01.2008 19:13:11 |
| Assa: Tak si běž vybrat schránku;-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:15.01.2008 19:08:01 |
| ZUM: Jé, tak to se těším :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:15.01.2008 18:56:27 |
| Assa: To sem ráda Sasanko;-) A aby to bylo spravedlivý, tak ti posílám taky jeden takový menší dáreček ;-)) |
|