Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:24.01.2008 11:43:22
A já přidávám poděkování všem, kteří se zúčastnili litoměřického koncertu a navodili moc milou atmosféru! ..a přidali se v Písničce pro Parťáka!! :-)

od: Zdenda (zdendaprochajda@seznam.cz) vloženo:23.01.2008 17:56:01
Taky přidávám poděkování. Bylo to příjemný a milý poslech. Doufám, že tě někdy v dohledné době uslyším. Ahoj

od: Káťa z třebíčské čajovny () vloženo:21.01.2008 08:45:48
Caine, děkuji Vám za to, CO hrajete a JAK to hrajete...velmi emotivnní hudba, která hladí nejen uši, ale i duši! Káťa z koncertu v třebíčské čajovně.

od: paperman () vloženo:18.01.2008 09:21:25
Ahoj Caine a Dano, bylo nám s vámi se všemi na pódiu, pod pódiem i těmi všmi mezi světy anděly moc dobře, mile a neosaměle byť nám hráli osamělí písničkáři ... těším se na další příští ... :)))

od: Wlasttie () vloženo:17.01.2008 11:14:11
Ahoj Caine,jelikož jsem napaden chorobou,nebudu moci dnes navštíviti koncert ve Strakonicích.Tak jim tam pěkně zahrajou pane mistr:-)
A někdy zase naslyšenou!


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů