|
| od: Assa () | vloženo:24.01.2008 11:43:22 |
| A já přidávám poděkování všem, kteří se zúčastnili litoměřického koncertu a navodili moc milou atmosféru! ..a přidali se v Písničce pro Parťáka!! :-) |
|
| od: Zdenda (zdendaprochajda@seznam.cz) | vloženo:23.01.2008 17:56:01 |
| Taky přidávám poděkování. Bylo to příjemný a milý poslech. Doufám, že tě někdy v dohledné době uslyším. Ahoj |
|
| od: Káťa z třebíčské čajovny () | vloženo:21.01.2008 08:45:48 |
| Caine, děkuji Vám za to, CO hrajete a JAK to hrajete...velmi emotivnní hudba, která hladí nejen uši, ale i duši! Káťa z koncertu v třebíčské čajovně. |
|
| od: paperman () | vloženo:18.01.2008 09:21:25 |
| Ahoj Caine a Dano, bylo nám s vámi se všemi na pódiu, pod pódiem i těmi všmi mezi světy anděly moc dobře, mile a neosaměle byť nám hráli osamělí písničkáři ... těším se na další příští ... :))) |
|
| od: Wlasttie () | vloženo:17.01.2008 11:14:11 |
Ahoj Caine,jelikož jsem napaden chorobou,nebudu moci dnes navštíviti koncert ve Strakonicích.Tak jim tam pěkně zahrajou pane mistr:-)
A někdy zase naslyšenou! |
|