|
| od: Honza Žamboch () | vloženo:26.01.2008 15:12:29 |
| Ahoj Caine, moc děkuju za tvůj koncert na Proglasu. |
|
| od: Medard () | vloženo:26.01.2008 13:20:58 |
| assa: téda ty si ale šikovná:-) Ale máš pravdu, naprosto jednouchá chybička:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:26.01.2008 12:10:18 |
| Medard: Já také psala panu Tesařovi :-)) Stačilo tam jen přepsat "21" na "13", což bylo správné datum a jelo to :-) Ale ano, už je to funkční bez přepisovní :-) |
|
| od: Medard () | vloženo:26.01.2008 01:13:15 |
| assa: JJ já jsem psal panu Tesařovi, protože ten odkaz byl nefunkční, ale už je to spraveno takže můžete poslouchat:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:24.01.2008 12:02:13 |
A pro ty, kdo mají zájem - záznam Cainova koncertu z 13.12.2007 v rádiu Proglas - v rámci pořadu "Jak se vám líbí" je celý ke slyšení v Archivu na stránkách www.proglas.cz
Přímý odkaz je mms://netshow.play.cz/proglas/2007-12-13_710001691.wma |
|