Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Vláďa von St. () vloženo:30.01.2008 16:43:46
Assa - Mně chodí akce i bez kolonky:-) Čímpa to je?:-))

Honza Žamboch - Odpusť tu drzost, ale když čtu tvé příjmení, vchází mi na mysl jedna kapela shodná právě s ním. Je to shoda okolních okolností?

od: Assa () vloženo:30.01.2008 13:05:23
Venca "21": No to víš, že jsem si u toho na Tebe vzpomněla.. ale bylo to holt nezbytné:-)

od: Venca "21" () vloženo:30.01.2008 13:01:20
Assa: Já bych "21" radši nepřepisoval :-)))

od: Assa () vloženo:28.01.2008 09:40:04
A jen tak mimochodem - chcete-li dostávat info o koncertech nebo novinkách na těchto stránkách mailem, stačí vyplnit kolonku v příslušných rubrikách :-)

od: Assa () vloženo:28.01.2008 09:38:16
Medard: Téměř vždy je to jednoduchá chybička.. ty jsou nejzáludnější :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů