|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:30.01.2008 16:43:46 |
Assa - Mně chodí akce i bez kolonky:-) Čímpa to je?:-))
Honza Žamboch - Odpusť tu drzost, ale když čtu tvé příjmení, vchází mi na mysl jedna kapela shodná právě s ním. Je to shoda okolních okolností? |
|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 13:05:23 |
| Venca "21": No to víš, že jsem si u toho na Tebe vzpomněla.. ale bylo to holt nezbytné:-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:30.01.2008 13:01:20 |
| Assa: Já bych "21" radši nepřepisoval :-))) |
|
| od: Assa () | vloženo:28.01.2008 09:40:04 |
| A jen tak mimochodem - chcete-li dostávat info o koncertech nebo novinkách na těchto stránkách mailem, stačí vyplnit kolonku v příslušných rubrikách :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:28.01.2008 09:38:16 |
| Medard: Téměř vždy je to jednoduchá chybička.. ty jsou nejzáludnější :-)) |
|