|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 18:58:16 |
| Vláďa von St: Radši si nepředstavuj nic závratného, Assa je pověstná tím, že chodí všude pozdě :-)) |
|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:30.01.2008 18:35:33 |
| Assa - Mno, to by mě zajímalo, co si pod tím pojmem představit:-)) Ale když jinak nedáš, tak assobně:-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 18:09:02 |
| Vláďa von St.: Assobně? :-) |
|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:30.01.2008 18:08:00 |
| Assa - A nemohla bys mi to nosit osobně?:--))) |
|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 17:01:18 |
| Vláďa von St.: To je zvláštní privilegium :-) |
|