Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Vláďa von St. () vloženo:30.01.2008 22:30:17
Honza - Děkuji za přiblížení. Jirku Smrže nedávno moji kolegové pořádali, jakožto i Caina a Sylvu Krobovou. Máš holt dobrý vkus:-)

Assa - Co by sis prosímtě uháněla, ještě bys byla prohnaná:-)

od: Assa () vloženo:30.01.2008 21:30:07
Ahoj Honzo, to je hezký - on totiž vnitřní jásot je vidět i navenek a někdy může být i nakažlivý, tak jen ho pěkně rozšiřuj mezi lidi :-) A ano, souhlasím - díky Bohu za "věci", bez kterých by byl člověk tak nějak chudší.. na (d)uši :-)

od: () vloženo:30.01.2008 21:23:10
Ahoj Vláďo, jestli myslíš ty ze Vsetína, tak jistá příbuznost by zde byla...:-) Vyšátral jsem v archivu Proglasu rozhovory a koncerty s Cainem a Jirkou Smržem, neboť jsem je oba propásl v premieře a díky Bohu za ten archiv. Bylo mi při poslechu nesmírně. Vždy když se potkám s něčím takovým vnitřně jásám. Ještě jednou děkuju.

od: Assa () vloženo:30.01.2008 20:21:48
Vláďa von St.: A hlavně nikdy nikoho nehoní.. Ještě by si pak něco uhnala :-))

od: Vláďa von St. () vloženo:30.01.2008 19:22:25
Assa - Kdo pozdě chodí, honí bycha:-)) Ale Assa není opožděná:-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů