|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:30.01.2008 22:30:17 |
Honza - Děkuji za přiblížení. Jirku Smrže nedávno moji kolegové pořádali, jakožto i Caina a Sylvu Krobovou. Máš holt dobrý vkus:-)
Assa - Co by sis prosímtě uháněla, ještě bys byla prohnaná:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 21:30:07 |
| Ahoj Honzo, to je hezký - on totiž vnitřní jásot je vidět i navenek a někdy může být i nakažlivý, tak jen ho pěkně rozšiřuj mezi lidi :-) A ano, souhlasím - díky Bohu za "věci", bez kterých by byl člověk tak nějak chudší.. na (d)uši :-) |
|
| od: HŽ () | vloženo:30.01.2008 21:23:10 |
| Ahoj Vláďo, jestli myslíš ty ze Vsetína, tak jistá příbuznost by zde byla...:-) Vyšátral jsem v archivu Proglasu rozhovory a koncerty s Cainem a Jirkou Smržem, neboť jsem je oba propásl v premieře a díky Bohu za ten archiv. Bylo mi při poslechu nesmírně. Vždy když se potkám s něčím takovým vnitřně jásám. Ještě jednou děkuju. |
|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 20:21:48 |
| Vláďa von St.: A hlavně nikdy nikoho nehoní.. Ještě by si pak něco uhnala :-)) |
|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:30.01.2008 19:22:25 |
| Assa - Kdo pozdě chodí, honí bycha:-)) Ale Assa není opožděná:-)) |
|