Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:31.01.2008 13:37:00
VvS: No jo - stmívá se a zdá se, že slunce jim pláchlo znovu - je konec lovu :-)

od: Vláďa von St. () vloženo:31.01.2008 13:29:57
Assa - Nejhorší je naštvaná zvěř, to pak je konec honu:-))

od: Assa () vloženo:31.01.2008 12:21:02
Vláďa von St.: Leda bych byla ta štvaná zvěř :-)

od: Vláďa von St. () vloženo:30.01.2008 23:18:54
Assa - A co hon, na honu jsi byla?:-)

od: Assa () vloženo:30.01.2008 23:04:57
Vláďa von St.: A kdybych byla, tak to stejně prohnaně nepřiznám :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů