|
| od: Assa () | vloženo:31.01.2008 13:37:00 |
| VvS: No jo - stmívá se a zdá se, že slunce jim pláchlo znovu - je konec lovu :-) |
|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:31.01.2008 13:29:57 |
| Assa - Nejhorší je naštvaná zvěř, to pak je konec honu:-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:31.01.2008 12:21:02 |
| Vláďa von St.: Leda bych byla ta štvaná zvěř :-) |
|
| od: Vláďa von St. () | vloženo:30.01.2008 23:18:54 |
| Assa - A co hon, na honu jsi byla?:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:30.01.2008 23:04:57 |
| Vláďa von St.: A kdybych byla, tak to stejně prohnaně nepřiznám :-) |
|