
|
| od: Ňuf () | vloženo:01.02.2008 17:24:34 | | Ňaf! |
| | od: Caine () | vloženo:01.02.2008 17:21:37 | Honza Žamboch:
Ahoj Honzo! Rádo se stalo! Promiň, že jsem nereagoval hned, jsem po měsíci na netu a nevím, kdy budu zas... tak aspoň teď pár vět. Víš, moc toho od Tebe neznám, přestože se o Žamboších dost píše a i nějakou tu cenu leckdes jste získali... ale shodou okolností, já právě taky na Proglasu od Tebe slyšel písničku - možná spíš Písničku! - o Tvé babičce a vzpomínání na válku... a na koncentrák. Nebo možná zapomínání! Bylo to moc silné a ... autentické! I moje babička mi podobně vyprávěla... pamatovala ještě Rakousko-Uhersko :-) No a i já jí říkal pořád - babičko vyprávěj. Myslím, že mi to vyprávění dalo do života víc, než všechny hodiny dějepisu či občanské nauky... a možná víc, než vůbec všechny školní hodiny. Tak i já tímto děkuju! Žij a hraj! |
| | od: Vláďa von St. () | vloženo:01.02.2008 15:41:16 | | Kdo mi zamezí, ležet za mezí, baštit hovězí pádlem:-) |
| | od: Assa () | vloženo:01.02.2008 10:30:23 | Leže ve vaně, zamilovaně pěju Ivaně dumku,
dumku pěju jí, čímž jí sděluji, že jí daruji sumku,
zabalím jí do sumky čtyři kosti od šunky.. :-)) |
| | od: Vláďa von St. () | vloženo:31.01.2008 21:54:25 | | Assa - Až vyleze slunce budou lovit sumce |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|