Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ňuf () vloženo:01.02.2008 17:24:34
Ňaf!

od: Caine () vloženo:01.02.2008 17:21:37
Honza Žamboch:
Ahoj Honzo! Rádo se stalo! Promiň, že jsem nereagoval hned, jsem po měsíci na netu a nevím, kdy budu zas... tak aspoň teď pár vět. Víš, moc toho od Tebe neznám, přestože se o Žamboších dost píše a i nějakou tu cenu leckdes jste získali... ale shodou okolností, já právě taky na Proglasu od Tebe slyšel písničku - možná spíš Písničku! - o Tvé babičce a vzpomínání na válku... a na koncentrák. Nebo možná zapomínání! Bylo to moc silné a ... autentické! I moje babička mi podobně vyprávěla... pamatovala ještě Rakousko-Uhersko :-) No a i já jí říkal pořád - babičko vyprávěj. Myslím, že mi to vyprávění dalo do života víc, než všechny hodiny dějepisu či občanské nauky... a možná víc, než vůbec všechny školní hodiny. Tak i já tímto děkuju! Žij a hraj!

od: Vláďa von St. () vloženo:01.02.2008 15:41:16
Kdo mi zamezí, ležet za mezí, baštit hovězí pádlem:-)

od: Assa () vloženo:01.02.2008 10:30:23
Leže ve vaně, zamilovaně pěju Ivaně dumku,
dumku pěju jí, čímž jí sděluji, že jí daruji sumku,
zabalím jí do sumky čtyři kosti od šunky.. :-))

od: Vláďa von St. () vloženo:31.01.2008 21:54:25
Assa - Až vyleze slunce budou lovit sumce


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů