
|
| od: Ředitel () | vloženo:19.02.2008 13:49:35 | | Rodiče dětí, kteří chtějí vidět Idiota, nechť se dostaví do ředitelny! :))) |
| | od: Assa () | vloženo:19.02.2008 13:25:51 | ..chrr.. huhly huhly.. ehm.. Opakování služebního hlášení:
Dne 10.2.2008 Caine dokončil svůj nový hudební nástroj - mandokytaru - a tím se, jak alespoň doufá - "odvážně pustil tam, kam se dosud nikdo nevydal" :-)
A rovněž tím prý končí svoji další pětiletku, tu s předělanou mandolou, korunovanou třemi, žel ne příliš zlatými deskami a vstupuje do nových "krásných světlých zítřků" - s mandokytarou!
(Ovšem velmi nesměle. Při premiéře v divadle Na prádle např. dokonce s fiaskem - jak skromně přiznává...:o)
Konec opakovaného hlášení. Chrrr.... |
| | od: Assa () | vloženo:14.02.2008 17:12:15 | ZUM: Prožít možná.. přeci jen to v té době byl samý romantik (i když naše poslední debata o Máchovi.. no..:-), ale pak se o tom učit.. blah.. mysli na potomstvo :-) Ale s tím levopisem - na tom něco je.. No jo, vše má své pro a proti :-)
Venca "21": Hm, my to chápem, my byli zkrátka jen pokusní králíci a profesionální činnost si teď už budeš vybíjet na někom jiným, no jo, co naděláme.. :-)) Ne, vážně - díky moc! A vyvěs někde svá další díla, ať se mrkneme :-) |
| | od: Venca "21" () | vloženo:14.02.2008 16:18:38 | | Jenom bych chtěl poznamenat k těm klipům, že to byly moje úplně první výtvory a podle toho taky vypadá ta kvalita. Slunce svítí - to byla taková znouzectnost, protože mi nešlo pracovat s videem, tak jsem vytvořil klip ze statických obrázků (točící se sluníčko a jiné pohybující se objekty jsem složil z několika rozfázováných obrázků, vznikl tak nikoli videoklip, ale jak já říkám jpgklip. A na Déšť jsem měl zálusk už hodně dlouho, obraz je snímám kamerou fotoaparátu z monitoru počítače, protože přímo z DVD to do programu prostě nedostanu. Z foťáku jo, takže jsem byl rád aspoň za to. :-))) |
| | od: ZUM () | vloženo:14.02.2008 15:59:36 | | Assa: Ale já vždycky toužila Národní obrození prožít a vhledem k tomu, že mezihvězdné lety ještě nefrčí ke Strážci věčnosti se nedostanu... no a tohle by byl způsob ;-) Navíc by se nám pak mohlo podařit prorazit s levopisem, když už se dějou změny, dá se stim svést leccos ;-)) |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|