|
| od: Assa () | vloženo:19.02.2008 19:45:33 |
| Ben: Jsem říkala, že tipuju - jsem se rozhodovala mezi Tebou a Vencou "21" :-) Asi neúspěšně, co? :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:19.02.2008 19:32:52 |
| A proč myslíš? |
|
| od: Assa () | vloženo:19.02.2008 19:09:13 |
| Ben: Jen jsem tipovala, zda to s tím ředitelem jsi psal Ty.. :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:19.02.2008 17:04:13 |
| Assa: Copak? |
|
| od: Assa () | vloženo:19.02.2008 13:57:32 |
| :-)) Jen tipuji - Bene?? :-)) |
|