|
| od: Ben () | vloženo:20.02.2008 12:53:56 |
| Assa: A co třeba celej tenhle web? |
|
| od: Assa () | vloženo:20.02.2008 09:32:16 |
| Ben: Hm, ty citace, to je asi to jediné, co na mém kontě je :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:19.02.2008 21:03:37 |
| No, nejvíc citací z filmů máte, myslím, na kontě Ty a VvSt. |
|
| od: Assa () | vloženo:19.02.2008 20:17:36 |
| Ben: Fakt? :-)) No jo, Vláďa, ten mě nenapad :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:19.02.2008 20:05:11 |
| Ale jo, naprosto úspěšně :-) A co Vláďa von St.? |
|