Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:20.02.2008 15:05:59
Ben: Jo, no jo, to je udělaný schválně - teda nevím proč, to dělal ještě Fífa, já už pak při tvoření dalších stránek jen kopírovala ten základ :-) Ale je-li to problém, dá se to odstranit jednoduchým smazáním pár písmenek :-) A znaménka Ti koukám už zase jdou, tak to nebude nic vážného :-)

od: Ben () vloženo:20.02.2008 15:02:22
Jejda. Nevim. Ale abych řekl pravdu, v některejch věcech tomuhle webu zas tak úplně nedůvěřuju :-)) Je napsanej nějakým pro mě nepochopitelným jazykem, ve kterém se např. nedá označovat text, na odkazy nemůžu klikat pravým tlačítkem pro otevírání v jiném okně apod. ;-)

od: Assa () vloženo:20.02.2008 13:49:10
Ben: Děkuju :-) A Lávka? To si jen Caine použil můj oslí můstek, aby z něj Lávku vytvořil :-))
Hele - jaktože Ti nefunguje diakritika? Je chyba tady nebo na PC, který používáš?

od: Ben () vloženo:20.02.2008 13:29:13
No, moľná jsi to nevytvořila (i kdyľ Lávka...), ale moc pěkně to spravujeą!

od: Assa () vloženo:20.02.2008 13:20:18
Ben: Čoveče, tak nevím, co z tohohle webu bych si mohla připisovat - po obsahové stránce je to celé dílo Caina a po té vizuální - to nejtěžší a nejzákladnější udělal Fífa - já od té doby už jen kopíruju a používám si již vytvořené pro další účely :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů