
|
| od: Ben () | vloženo:20.02.2008 16:34:49 | | No, zas že byste to vůbec neuměli, to teda rozhodně ne, např. tahle návštěvní kniha, kam se na vás hrabu, té bych nebyl schopen vůbec (PHP zatím naprosto neovládám). |
| | od: Assa () | vloženo:20.02.2008 16:10:49 | | Ben: Aha, jestli na to koukáš v Exploreru, tak to je možný, že to občas nejede tak, jak má.. Ale to jde i mimo mě, to jsou nějaký "jejich vychytávky", kterým prostě nerozumím.. A kód webu není asi ani tak složitej, jen je tam toho asi spousta zbytečně, my to s Fífou neumíme ani jeden, takže vše vznikalo stylem pokus - omyl (že by nás z toho kolikrát jeden omyl:-). Určitě tu mnoho věcí jde udělat jedním příkazem, ale proč to dělat jednoduše, že.. :-) |
| | od: Ben () | vloženo:20.02.2008 15:32:11 | | Nojo, máš pravdu, v "5pé" to jede. Tak to jo, pokud je to schválně, tak nic nenamítám. A text mi označovat nejde, ale je fakt, že ve FF jde. Písmenka jedou, to je možná tím, že jsem přesedlal na jinej počítač. Ale celkově je ten kód toho webu na mě nějakej moc složitej, ale to bude moje chyba. :-) |
| | od: Assa () | vloženo:20.02.2008 15:10:40 | | Ben: Ale text by měl jít označit všude - kde Ti to nejde? |
| | od: Assa () | vloženo:20.02.2008 15:07:30 | | Ben: Třeba když si otevřeš rubriku "5pé", tak tam třeba to otevírání ve vedlejším panelu jde, tam jsem to už mazala kvůli ukládání.. :-) |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|