Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Caine () vloženo:22.02.2008 10:05:42
Ha..Ha..Ha.. Zdravím Tě Fantomasi, doufám, že stále ještě stylově. Promiň za to zpoždění, ale to víš.. také se skrývám.
K věci: Jak už ti tady mé druhé krásnější já naznačilo, se strunama a menzurou mé "mandoly" to byl takový experiment, ale v podstatě se jedná o zmenšené irské bouzouki, či zvětšenou mandolínu, laděnou o oktávu níže.
O rubriku Akordy s texty :-) se snad někdy pokusíme, ale to až se ty texty (i akordy) trochu usadí. Zatím obé průběžně měním. Za poslední rok jsem dokonce ani nic moc nového nesložil.. jen důsledně doskládávám to staré, aby to pořád bylo.. jako ze života. Mého. A ano - k věčnému táboráku. Jinak všem, kterým jsem tu ještě jmenovitě neodpověděl - Dík za přízeň! No, asi opravdu efektivnější bude, odchytit si mě živého na koncertě/recitálu? :-)
Hezké jaro!

od: Assa () vloženo:20.02.2008 16:52:25
Ben: No jo, našla jsem Tě :-)) Já se zas jakž takž zorientovala v php a o ničem jiným nemám ani páru :-) Zatím mi to stačí :-) Ale je fakt, že vzkazník je asi to nejmíň podstatné :-)

od: Ben () vloženo:20.02.2008 16:43:09
Jak psát web znám už několik let (tady je o mě i zmínka :-)) http://www.jakpsatweb.cz/katalog/sluzby-zdarma.html ), vzkazník momentálně nepotřebuju, na svenvidlivous.wz.cz používám takovej mnohem primitivnější, jehož kód mi taky poslal jeden kamarád, ale stačí to. A na ostatních servrech, kde něco mám, myslím není povolená MySQL

od: Assa () vloženo:20.02.2008 16:41:38
Ben: ..i když teda jak na to tak koukám, asi bych Ti neposlala nic, co by se nedalo vyčíst i tady z toho zdrojovýho kódu ;-)

od: Assa () vloženo:20.02.2008 16:38:01
Ben: Zkus www.jakpsatweb.cz :-)) A chceš-li, ten kód vzkazníku Ti můžu poslat..


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů