|
| od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:05.03.2008 09:21:05 |
Ahoj Caine a Assanko,
tam-tamy se šíří koukám rychlostí světla, o koncertu Caina a Jirky Smrže v Písku skutečně uvažujeme, ale zatím jsem se nedostal k tomu domluvit konkrétní datum, brnknout Jirkovi atd. neb jsem v práci dost časově zaneprázdněnej, ale vedu to v patrnosti a co nevidět se ozvu a dáme to dohromady ... nebojte se vlka nic,
zatím pa a ať se daří |
|
| od: Assa () | vloženo:03.03.2008 13:02:59 |
| Bylo doplněno pár fotek, ale je nutné se k nim prolistovat :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:25.02.2008 13:30:10 |
| Souhlasím! Největší hit je Staré lásky (z lásky) nerezaví! |
|
| od: Assa () | vloženo:25.02.2008 10:30:04 |
| Pan Milan Zeibert nás opět potěšil - tentokráte krásnou recenzí na nové album "Pro jediný vlas víly". A my se s vámi o to také podělíme :-) Viz "Recenze" |
|
| od: Assa () | vloženo:22.02.2008 10:29:34 |
| Caine: Ano, stále skládat - to je jako z té pohádky - Máchale, spadlo ti to, asi vítr, né?! No co koukáš, postav to.. :-)) |
|