Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: paperman (paperman@seznam.cz) vloženo:05.03.2008 09:21:05
Ahoj Caine a Assanko,

tam-tamy se šíří koukám rychlostí světla, o koncertu Caina a Jirky Smrže v Písku skutečně uvažujeme, ale zatím jsem se nedostal k tomu domluvit konkrétní datum, brnknout Jirkovi atd. neb jsem v práci dost časově zaneprázdněnej, ale vedu to v patrnosti a co nevidět se ozvu a dáme to dohromady ... nebojte se vlka nic,
zatím pa a ať se daří

od: Assa () vloženo:03.03.2008 13:02:59
Bylo doplněno pár fotek, ale je nutné se k nim prolistovat :-)

od: Ben () vloženo:25.02.2008 13:30:10
Souhlasím! Největší hit je Staré lásky (z lásky) nerezaví!

od: Assa () vloženo:25.02.2008 10:30:04
Pan Milan Zeibert nás opět potěšil - tentokráte krásnou recenzí na nové album "Pro jediný vlas víly". A my se s vámi o to také podělíme :-) Viz "Recenze"

od: Assa () vloženo:22.02.2008 10:29:34
Caine: Ano, stále skládat - to je jako z té pohádky - Máchale, spadlo ti to, asi vítr, né?! No co koukáš, postav to.. :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů