Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:11.03.2008 10:25:56
Přibyl odkaz na písničkářské duo Nestíháme (http://www.nestihame.cz) a na úžasnou výtvarnici Simonettu Šmídovou (http://www.simonetta.cz)

od: Venca "21" () vloženo:06.03.2008 11:00:47
Assa: To teda ne.

od: Assa () vloženo:05.03.2008 22:29:52
Venca "21": To od toho draka teda nebylo moc seriózní :-)

od: Venca "21" () vloženo:05.03.2008 14:24:32
POHÁDKA O ZBYŇKOVI:
Za devatero horami a devatero řekami žil jeden mladý hoch a jmenoval se Zbyněk Konvička. bydlel v jednom panelovém domečku ve Strakonicích a když se z malého nezbedného rošťáka stal mladý seriózní muž, přestěhoval se i se svojí princeznou do Vráže u Písku a následně do Písku na Hradiště. Pracoval jako perspektivní investigativní novinář v seriózním píseckém deníku. Jednoho dne ho paní šéfredaktorka poslala do píseckých hor, kde údajně pod vrcholem Velký Mehelník žije zlý drak Mehelňák. Mladý pragmatický novinář si říkal, že je to nesmysl, ale nechtěl své nadřízené odporovat a tak vyrazil do lůna píseckých lesů s diktafonem a fotoaparátem, aby udělal s drakem interview. Cestou si říkal, že když se k drakovi bude chovat slušně, nemůže mu ta potvora přece nijak ublížit. Když dorazil pod vrchol hory, uviděl jeskyni. "Á, tady určitě bydlí ten drak Mehelňák!" pomyslel si Zbyněk a zvolal: "Dobrý den, draku, máš chviličku čas?" Nikdo neodpověděl. Zbyněk to zkusil ještě podruhé, potřetí, ale bylo to marné. "Hm, já jsem hned věděl, že to bude nějaká bouda, drak v píseckých horách, ha ha..." brumlal si Zbyněk pro sebe a chystal se k odchodu. V tom se ozval hrozný řev, z jeskyně se vynořily tři ohromné dračí tlamy a než se Zbyněk stačil vzpamatovat, sluply ho jako malinu. Stihl ještě zoufale zvolat: "Ale já......." To je konec téhle pohádky, která kupodivu nemá šťastný konec, ale tak to prostě v životě chodí. Spravedlnost je až na třetím, na čtvrtém místě a to si dobře pamatujte. A leckdy vám nepomůže ani to naivní "Ale já......"

od: Assa () vloženo:05.03.2008 09:42:36
Paperman: To víš, tady se nic neutají :-)
Vlk taky sliboval.. :-) Ne, my samozřejmě vyčkáme, až čas uzraje a pak se tedy uvidí. V práci to moc nepřeháněj, prý to není zdravý :-) Měj se hezky a díky!


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů