|
| od: Assa () | vloženo:19.03.2008 14:47:14 |
V pátek 21.3.2008 ve městě Husitů - v TÁBOŘE zahraje CAINE od 19:00 se svou novou mandokytarou několik písní.
Vše se uskuteční NA DRUHÉM BŘEHU (ČSA 1763 - za jordánskou hrází) za mírné vstupné 60,-
Se vší pravděpodobností proběhne malá hudební vsuvka jako překvapení pro dorazivší ;-)
A komu by to nestačilo, může se po koncertě odebrati do nedalekých Černovic - Caine tam bude mířit také, aby tam odbubnoval koncert Znouzectnosti. O tomto více info na www.znc.cz
Tož kdo máte chuť a zájem, přijďte včas, začínáme přesně :-) |
|
| od: Zima (zima.paranomazie@gmail.com) | vloženo:17.03.2008 13:03:35 |
Na blogu rádia Paranomázie je 1. část rozhovoru s Cainem z roku 1997. (http://paranomazie.blogspot.com)
|
|
| od: Assa () | vloženo:16.03.2008 18:25:48 |
| Jo jo, byli bychom mohli díky filmové slávě žádat větší honoráře :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:16.03.2008 16:11:53 |
| Tak jsem zase viděl Rok ďábla a opět jsem se velmi pobavil nad Cainovou scénou. Škoda, že ji pak vystříhli. |
|
| od: Assa () | vloženo:11.03.2008 16:26:26 |
| ..a také na na zelené stránky hudební sekce rádia Proglas (http://hudba.proglas.cz) :-) |
|