Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:19.03.2008 14:47:14
V pátek 21.3.2008 ve městě Husitů - v TÁBOŘE zahraje CAINE od 19:00 se svou novou mandokytarou několik písní.

Vše se uskuteční NA DRUHÉM BŘEHU (ČSA 1763 - za jordánskou hrází) za mírné vstupné 60,-

Se vší pravděpodobností proběhne malá hudební vsuvka jako překvapení pro dorazivší ;-)

A komu by to nestačilo, může se po koncertě odebrati do nedalekých Černovic - Caine tam bude mířit také, aby tam odbubnoval koncert Znouzectnosti. O tomto více info na www.znc.cz

Tož kdo máte chuť a zájem, přijďte včas, začínáme přesně :-)

od: Zima (zima.paranomazie@gmail.com) vloženo:17.03.2008 13:03:35
Na blogu rádia Paranomázie je 1. část rozhovoru s Cainem z roku 1997. (http://paranomazie.blogspot.com)

od: Assa () vloženo:16.03.2008 18:25:48
Jo jo, byli bychom mohli díky filmové slávě žádat větší honoráře :-))

od: Ben () vloženo:16.03.2008 16:11:53
Tak jsem zase viděl Rok ďábla a opět jsem se velmi pobavil nad Cainovou scénou. Škoda, že ji pak vystříhli.

od: Assa () vloženo:11.03.2008 16:26:26
..a také na na zelené stránky hudební sekce rádia Proglas (http://hudba.proglas.cz) :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů