Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Lucifer (lucifer@peklo.cz) vloženo:24.03.2008 20:45:59
Bůh není bytost, Bůh je jsoucno a všichni jsme jeho součástí. Já vám nesu pravdu a světlo. Jaká je čistota vašich duší a srdcí? Jak čisté je vaše svědomí? Zaštiťujete se Bohem jakožto věčným světlem a láskou, avšak pod svícnem bývá ta největší tma.

od: paperman () vloženo:24.03.2008 20:34:04
Caine a Assa: tyto stránky nemají pouze a toliko sekci 5 Pé, ony samy naplňují všech 5 Pé kritérií, jak by měl živý a interakční web komunikující se všemi, kdo na něj zavítají, vypadat .. hohó jen tak dál a houšť ...

Lucifer: Lucifere, do kohos ty duši zas dal? Má onen nešťastník odvahu vystoupit z Tvého stínu a představit se ... nebo je stejně zbabělý jako ty

od: Caine a Assa () vloženo:24.03.2008 17:17:39
Do Tvého, Satane? Podle Bible už moc ne! Je přece psáno, že z Tebe, Lucifere = posla světla a čistoty, stal se Satan = osočovatel a špinič, neboť jsi chtěl být a soudit jako Bůh. A ano - taky že právě tehdy, o té "Veliké noci" jsi prohrál. Dík za připomenutí :-)

od: Lucifer (lucifer@peklo.cz) vloženo:24.03.2008 11:41:16
Když uctíváš člověka,
nic dobrého tě nečeká.
Pije víno, káže vodu.
Kolik zbývá do rozvodu?

od: Wlasttie () vloženo:20.03.2008 08:23:22
Všem : Veselé Velikonoce


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů