
|
| od: Banjo () | vloženo:27.03.2008 11:11:50 | > Lucifer: já nejsem pantheista, pročež si nemyslím to, co píšeš. Bůh není jsoucno, byť jsoucno je jedním z jeho atributů. Tvrdím, že Bůh je nehmotná, duchovní bytost.
Jsou to zdánlivě drobné rozdíly, ale pro mě dost podstatné. |
| | od: Assa () | vloženo:26.03.2008 11:09:30 | ZUM: Jak trefné :-)
Ben: Díky moc, je to skvělý! Prostě Smržík.. :-) |
| | od: Ben () | vloženo:26.03.2008 00:36:12 | Pro Smržology: včera (25.) jsem byl na koncertě Jiřího Smrže a zaznamenal kousek zcela nové písně "Můžu to říct jinak" (Jiří Smrž o ní říkal, že ji složil předevčírem). http://www.youtube.com/watch?v=XEcqqTTGl1E
A nové album už je na dosah! |
| | od: ZUM () | vloženo:25.03.2008 21:52:42 | | Lucifer: Znám i jiná pořekadla. Třeba: Tonoucí se stébla chytá. Když není síla (fyzická nebo třeba morální) překonat, pak je možné alespoň mlžit a zpochybňovat. Ale to se stejně vždycky nakonec provalí. A myslim, že On na pomoc nepotřebuje nikoho z nás, ale jak píše Sasanka, máme tu možnost (čest) se zúčastnit být aspoň plamínkem v tom světle, které svítí víc a víc... (Přísloví 4:18,19). Tak se zatim klidně proměňuj a já si počkám na ten Rozvod ;-)(2.Korinťanům 11:14) |
| | od: Assa () | vloženo:25.03.2008 11:25:56 | Ptáš se na naší vnitřní čistotu? Když hledáš třísku v našem oku, jestlipak také vidíš trám ve svém? Ale víš, Bůh nám dává něco moc cenného - Dar odpuštění.
Tma pod svícnem - ano, to je staré pořekadlo.. Ale v Kázání na hoře nás Ježíš vyzívá, abychom my byli tím světlem (Mat 5:14-16).
A píšeš, že nám přinášíš pravdu a světlo.. Když pominu, pod jakým jménem tady píšeš (a jak negativně to působí), tak jestli myslíš to světlo, o kterém se píše na stránkách "andělského světla", kam mě dovedla Tvá IP adresa, tak promiň, ale to jsi na špatné adrese. Buď zdráv. |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|