|
| od: Ben () | vloženo:31.03.2008 17:28:52 |
jejda, mandokytara...
Čeho jsem si měl všimnout?? |
|
| od: Assa () | vloženo:30.03.2008 21:55:53 |
| Ben: Ha ha, mondlokytara - to je dobrý :-)) No, usměvavá je ale dost nevšedně (zdali pak sis všimnul?:-) A nostalgie je pěkná věc :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:30.03.2008 21:20:40 |
| Tyjo, mandlokytara (nebo jak tomu říkáte) vypadá skutečně dost zajímavě, ale ten tvar je přece jen poněkud všední. Bude se mi stýskat po mandole! :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:28.03.2008 18:20:45 |
| Janek: Díky moc za odkaz! Snad nebude vadit, objeví-li se nějaká z fotek i tady u nás?! A jen tak mimochodem - ten detail Jirky Smrže z profilu a stínu houslistky - ta je moc pěkná :-) |
|
| od: Janek () | vloženo:28.03.2008 17:07:10 |
| Děkuji za včerejší příjemné vystoupení po kterém mi Martin Rous řekl, že to byl jeho největší letošní zážitek a to bych bral za velkou poctu. Zde je slibovaný odkaz na fotky pro ty co o ně stojí. Kdo nepřišel, neslyšel, ale může ještě vidět a třeba dorazí jindy. http://visio.rajce.idnes.cz/Rybanaruby_27.03.2oo8/ |
|