|
| od: Ben () | vloženo:01.04.2008 17:03:43 |
| Jojo, Milan Jablonský je hodně mimo. F&C čtu pravidelně a celá ta redakce je snůška hroznejch exotů. |
|
| od: Assa () | vloženo:01.04.2008 16:45:42 |
| Venca "21": Jej, máš pravdu, předsedo! Díky za upozpornění, hned to napravím ;-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:01.04.2008 16:23:41 |
| Assa: Tak jsem si tu prohlížel zas po delší době fotky a objevil jsem tu i dvě, co jsem fotil já a zjistil jsem, že je pod nimi nesprávný titulek. Nejsou z Volyně (Husův dům 17.10.2007), ale ze Strakonic - Hrad, Konírna 17.1.2008. To jen, aby se třeba nějací ortodoxní Strakoňáci neurazili :-))) |
|
| od: Assa () | vloženo:01.04.2008 15:25:57 |
S novým měsícem a novým čtvrtletím je tu i několik novinek. Tak zaprvé - konečně je zprovozněno objednávání CD přímo z těchto stránek (viz jednotlivá alba) - děkujeme, FíFo!
Také přibyl úvod k albu Pro jediný vlas víly,
dále recenze od Milana Jablonského - taková protiváha ke všem těm pochvalným článkům, chi ;o),
pár fotek Caina s jeho novou mandokytarou
a v neposlední řadě odkaz na další výtvarné stránky, tentokráte na malíře a spisovatele Pavla Čecha |
|
| od: Assa () | vloženo:31.03.2008 18:14:40 |
| Ben: Ale no ták.. :-) Přece když se podíváš pořádně, nemůžeš si nevšimnout.. Když chceš vidět úsměv, kam se podíváš? ;-) |
|