Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ben () vloženo:01.04.2008 17:03:43
Jojo, Milan Jablonský je hodně mimo. F&C čtu pravidelně a celá ta redakce je snůška hroznejch exotů.

od: Assa () vloženo:01.04.2008 16:45:42
Venca "21": Jej, máš pravdu, předsedo! Díky za upozpornění, hned to napravím ;-)

od: Venca "21" () vloženo:01.04.2008 16:23:41
Assa: Tak jsem si tu prohlížel zas po delší době fotky a objevil jsem tu i dvě, co jsem fotil já a zjistil jsem, že je pod nimi nesprávný titulek. Nejsou z Volyně (Husův dům 17.10.2007), ale ze Strakonic - Hrad, Konírna 17.1.2008. To jen, aby se třeba nějací ortodoxní Strakoňáci neurazili :-)))

od: Assa () vloženo:01.04.2008 15:25:57
S novým měsícem a novým čtvrtletím je tu i několik novinek. Tak zaprvé - konečně je zprovozněno objednávání CD přímo z těchto stránek (viz jednotlivá alba) - děkujeme, FíFo!
Také přibyl úvod k albu Pro jediný vlas víly,
dále recenze od Milana Jablonského - taková protiváha ke všem těm pochvalným článkům, chi ;o),
pár fotek Caina s jeho novou mandokytarou
a v neposlední řadě odkaz na další výtvarné stránky, tentokráte na malíře a spisovatele Pavla Čecha

od: Assa () vloženo:31.03.2008 18:14:40
Ben: Ale no ták.. :-) Přece když se podíváš pořádně, nemůžeš si nevšimnout.. Když chceš vidět úsměv, kam se podíváš? ;-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů