Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:01.04.2008 20:58:38
Ben: Jasně, chápu.. Já asi většinou nejdu tak do hloubky, tak mě to nechává klidnou :-)

od: Ben () vloženo:01.04.2008 20:55:12
Já taky nikoho neznám, jen mám občas výhrady proti některým jejich postojům a způsobům. Jinak samozřejmě respektuju jejich názory opřené navíc o velké zkušenosti (z rádií a festivalů) a velkou znalost hudby.

od: Assa () vloženo:01.04.2008 20:51:19
Ben: Já nikoho po osobní stránce neznám (jen s Milanem Tesařam jsem si vyměnila několik mailů, ve kterých na mě působil hodně sympaticky, stejně jako ve svých článcích či pořadech v rádiu) a ani nijak jinak jsem nezjišťovala, kdo je jaká osobnost a povaha. Na něčem se s někým shodnu, na něčem zas vůbec.. ale to je naprosto v pořádku, názor je věc jedince. Články a rubriky ve F&C jsou myslím dost kvalitní a podepisuje-li se do nich osobnost či preference pisatele, i to mi přijde v pořádku.

od: Ben () vloženo:01.04.2008 20:33:54
Jistě, přehled mají, ale: JmB je grafoman, Tesař zase poněkud fanatik (srovnání Nohavici s Henychovou silně pokulhává, vyzdvihování Budweiserové apod.), Jablonský mi zase přijde jako ortodoxní tramp (pokud si ho s někým nepletu). No a víc lidí ten časopis v podstatě nepíše, jen sem tam někdo má rozhovor či tak (z čehož Fencl je "libiďák", jak ho trefně pojmenoval jeden kapelník velmi oblíbené (zvláště v těchto ZNC a Caine-kruzích) worldmusic a folk kapely). Časopis ale čtu rád, nerad bych, aby to vyznělo opačně. Jak ale sleduju diskuse na f&c webech, mám pocit, že se sice všichni naučili poslouchat různé alternativní žánry, ale uvnitř pořád zůstávají těmi, kteří byli na Portách schopní vypískat kapelu za to, že vybalila bicí.

od: Assa () vloženo:01.04.2008 17:31:07
Ben: Fakt? Mně ani nepřijde, myslím, že ti lidé tam mají celkem kvalitní přehled a rozumný pohled na věc. Vždyť to, že ty texty někoho iritují je v pořádku. A vlastně i dobře :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů