|
| od: ZUM () | vloženo:02.04.2008 22:40:37 |
Assa: Promiň zapomínám na to porád ;-)
|
|
| od: Assa () | vloženo:02.04.2008 19:59:00 |
| ZUM: U nás hrubky neexistují.. v levopise jsou jen hladky :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:02.04.2008 12:32:00 |
| Assa,Ben: Jasně tady si každej může psát co chce a jak chce a nejhorší, co se může stát je, že mu nikdo neodpoví, popřípadě mu opraví hrubky ;-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:01.04.2008 22:54:00 |
| Ben: To není mimo téma.. Tady totiž není žádný téma pevně daný :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:01.04.2008 21:03:41 |
| Milana Tesaře mám rád pro to, co dělá, jak pořádá koncerty na Proglasu a dělá portréty různých hudebníků a propaguje Traband, Caina, Oboroh (i když z posledního alba Oborohu vyzdvihuje podle mě nejhorší jejich píseň vůbec) a tak... Ale už mě párkrát dokázal nadzvednout, ale asi nemá cenu, abych to tu nějak dokládal. Omlouvám se za své výlevy a příspěvky mimo téma ;-)) |
|