Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:02.04.2008 22:40:37
Assa: Promiň zapomínám na to porád ;-)

od: Assa () vloženo:02.04.2008 19:59:00
ZUM: U nás hrubky neexistují.. v levopise jsou jen hladky :-))

od: ZUM () vloženo:02.04.2008 12:32:00
Assa,Ben: Jasně tady si každej může psát co chce a jak chce a nejhorší, co se může stát je, že mu nikdo neodpoví, popřípadě mu opraví hrubky ;-))

od: Assa () vloženo:01.04.2008 22:54:00
Ben: To není mimo téma.. Tady totiž není žádný téma pevně daný :-))

od: Ben () vloženo:01.04.2008 21:03:41
Milana Tesaře mám rád pro to, co dělá, jak pořádá koncerty na Proglasu a dělá portréty různých hudebníků a propaguje Traband, Caina, Oboroh (i když z posledního alba Oborohu vyzdvihuje podle mě nejhorší jejich píseň vůbec) a tak... Ale už mě párkrát dokázal nadzvednout, ale asi nemá cenu, abych to tu nějak dokládal. Omlouvám se za své výlevy a příspěvky mimo téma ;-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů