Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: paperman () vloženo:08.04.2008 09:58:51
all: Člověk v tísni rozjel kampaň "Chcete neonácka?" Opravdu skvěle udělané klipy, které hodně vypovídají o této komunitě najdete na
www.denik.cz

je to fakt skvěle udělaný ... myslím, že se budete za břicho popadat a v zádech vás bude přitom dost mrazit

od: Assa () vloženo:07.04.2008 19:35:35
ZUM: Pravda, občas mi dá zabrat vzpomenout si, proč jsem vlastě přišla do nějaké místnosti nebo proč právě otevírám skříň, ale na určité věci nezapomenu, neboj :-)) Každopádně se asi ještě před Obo-obořištěm uvidíme při Smoke On The Water, ne? ;-)

od: ZUM () vloženo:07.04.2008 18:35:13
Assa: To jo, ale sou věci na který se nesmí zapomínat ani v levopise. To bys třeba mohla zapomenout přijet a to by bylo dóst špatný ;-))

od: ZUM () vloženo:07.04.2008 18:35:10
Assa: To jo, ale sou věci na který se nesmí zapomínat ani v levopise. To bys třeba mohla zapomenout přijet a to by bylo dóst špatný ;-))

od: Assa () vloženo:03.04.2008 08:14:06
ZUM: Nevadí, levopis dovoluje i zapomínání :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů