|
| od: paperman () | vloženo:08.04.2008 09:58:51 |
all: Člověk v tísni rozjel kampaň "Chcete neonácka?" Opravdu skvěle udělané klipy, které hodně vypovídají o této komunitě najdete na
www.denik.cz
je to fakt skvěle udělaný ... myslím, že se budete za břicho popadat a v zádech vás bude přitom dost mrazit |
|
| od: Assa () | vloženo:07.04.2008 19:35:35 |
| ZUM: Pravda, občas mi dá zabrat vzpomenout si, proč jsem vlastě přišla do nějaké místnosti nebo proč právě otevírám skříň, ale na určité věci nezapomenu, neboj :-)) Každopádně se asi ještě před Obo-obořištěm uvidíme při Smoke On The Water, ne? ;-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:07.04.2008 18:35:13 |
| Assa: To jo, ale sou věci na který se nesmí zapomínat ani v levopise. To bys třeba mohla zapomenout přijet a to by bylo dóst špatný ;-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:07.04.2008 18:35:10 |
| Assa: To jo, ale sou věci na který se nesmí zapomínat ani v levopise. To bys třeba mohla zapomenout přijet a to by bylo dóst špatný ;-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:03.04.2008 08:14:06 |
| ZUM: Nevadí, levopis dovoluje i zapomínání :-) |
|