|
| od: Ben () | vloženo:15.04.2008 16:53:17 |
| Mluvil jsem o tom tenkrát s jedním sympatizantem nácků a ten se tomu jen smál... :-| |
|
| od: Assa () | vloženo:15.04.2008 11:22:25 |
| Paperman: Jen si nějak nevybavuju, jestli i tenkrát to přineslo nějaké plody.. krom toho, že se lidi pobavili :-/ |
|
| od: paperman () | vloženo:14.04.2008 23:46:05 |
| Assa: tak to je fakt dobrý, máš pravdu je to trochu v jiném asi i vkusnějším stylu ... |
|
| od: Assa () | vloženo:10.04.2008 22:45:57 |
| Paperman: Tohle jsem myslela: www.youtube.com/watch?v=-G5wIdP8q74 :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:08.04.2008 11:17:31 |
| Paperman: Tak Ti nějak nevím.. Souhlasím, že by se na takové věci mělo poukazovat a my před tím neměli zavírat oči, ale když to srovnám s kampaní vedenou před několika lety - tedy myslím čistě ten videospot - tak to silně pokulhává.. Nevím, jestli si vybavíš například hajlujícího blbečka využívaného při věšení prádla (natažená šňůra mezi pravicemi) atd. Ale každopádně Člověku v tísni fandím a držím palce a Tobě díky za upozornění! |
|