Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ben () vloženo:15.04.2008 16:53:17
Mluvil jsem o tom tenkrát s jedním sympatizantem nácků a ten se tomu jen smál... :-|

od: Assa () vloženo:15.04.2008 11:22:25
Paperman: Jen si nějak nevybavuju, jestli i tenkrát to přineslo nějaké plody.. krom toho, že se lidi pobavili :-/

od: paperman () vloženo:14.04.2008 23:46:05
Assa: tak to je fakt dobrý, máš pravdu je to trochu v jiném asi i vkusnějším stylu ...

od: Assa () vloženo:10.04.2008 22:45:57
Paperman: Tohle jsem myslela: www.youtube.com/watch?v=-G5wIdP8q74 :-)

od: Assa () vloženo:08.04.2008 11:17:31
Paperman: Tak Ti nějak nevím.. Souhlasím, že by se na takové věci mělo poukazovat a my před tím neměli zavírat oči, ale když to srovnám s kampaní vedenou před několika lety - tedy myslím čistě ten videospot - tak to silně pokulhává.. Nevím, jestli si vybavíš například hajlujícího blbečka využívaného při věšení prádla (natažená šňůra mezi pravicemi) atd. Ale každopádně Člověku v tísni fandím a držím palce a Tobě díky za upozornění!


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů