Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: matess (matess@aftersix.cz) vloženo:25.04.2008 06:59:55
Plzeň je zárodkem další kapely trochu ve vašem stylu. Neznamená to ve všech případech, že si navzájem budeme soky. Ba naopak, taková výměna odkazů a dalších... je jen pro dobro obou. Ať vám to hraje... matess >>> http://www.aftersix.cz/

od: Wlasttie () vloženo:25.04.2008 06:29:55
K nedělnímu svátku sv.Caina jim přéjů všecko jen to nejlepčí,hepčí!Zdravíčko ,pohodu a pěkné songy života:-)

od: Assa () vloženo:21.04.2008 10:06:50
Paperman: Ale jo, lidi, co se takovými kampaněmi zabývají, o tom asi něco vědí, takže kdyby si mysleli, že to nemá smysl, nedělali by to, že.. Takže jim držme palce :-)

od: paperman () vloženo:21.04.2008 01:12:25
assa: pokud vím,, tak s touto kampaní jezdí i po školách,a tam to má podle mého ten smysl největší, i když se taky trochu obávám vyšumění do ztracena, pokud bydu pár šotů v telce, nicméně zaplažpánbůh za to, nepletu-li se

od: Assa () vloženo:15.04.2008 16:59:52
Ben: No právě.. Ale na druhou stranu, jestli sám uznal, že je směšnej, tak to je dobrý :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů