|
| od: matess (matess@aftersix.cz) | vloženo:25.04.2008 06:59:55 |
| Plzeň je zárodkem další kapely trochu ve vašem stylu. Neznamená to ve všech případech, že si navzájem budeme soky. Ba naopak, taková výměna odkazů a dalších... je jen pro dobro obou. Ať vám to hraje... matess >>> http://www.aftersix.cz/ |
|
| od: Wlasttie () | vloženo:25.04.2008 06:29:55 |
| K nedělnímu svátku sv.Caina jim přéjů všecko jen to nejlepčí,hepčí!Zdravíčko ,pohodu a pěkné songy života:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:21.04.2008 10:06:50 |
| Paperman: Ale jo, lidi, co se takovými kampaněmi zabývají, o tom asi něco vědí, takže kdyby si mysleli, že to nemá smysl, nedělali by to, že.. Takže jim držme palce :-) |
|
| od: paperman () | vloženo:21.04.2008 01:12:25 |
| assa: pokud vím,, tak s touto kampaní jezdí i po školách,a tam to má podle mého ten smysl největší, i když se taky trochu obávám vyšumění do ztracena, pokud bydu pár šotů v telce, nicméně zaplažpánbůh za to, nepletu-li se |
|
| od: Assa () | vloženo:15.04.2008 16:59:52 |
| Ben: No právě.. Ale na druhou stranu, jestli sám uznal, že je směšnej, tak to je dobrý :-)) |
|