|
| od: Assa () | vloženo:02.05.2008 14:43:44 |
| No ale dá se tam ještě stále počítat i Caine, když už vlastně v Plzni akorát sem tam přespává? :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:02.05.2008 14:12:13 |
| ...a je poměrně jasné, co tam patří ;-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:02.05.2008 13:13:31 |
| Ben: Jo tak v tom případě ano, tam se toho vejde.. :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:02.05.2008 11:42:59 |
| Asi myslí styl: "plzeňská hudební scéna". |
|
| od: Assa () | vloženo:25.04.2008 10:40:27 |
| Matess: Zvláštní.. Tvůj vzkaz jsem krom těchto stránek našla na webu Znouze a Démophobie. Každé z těchto uskupení je tak trochu v jiném stylu, takže v jakémže stylu jsi měl na mysli, když jsi psal "ve vašem"? :-)) Já vím, nejlepší si je si to poslechnout.. Tak díky za odkaz :-) |
|