|
| od: Assa () | vloženo:14.02.2008 11:30:04 |
Fantomas: Ha ha, no, zkusím to Cainovi navrhnout, ale vzhledem k jeho neustálému předělávání písniček (a právě vyměněnému nástroji), to asi nebude nic jednoduchého :-) Ale jak nám třeba Radek Vrámci ukázal, Cainovy písničky se dají zahrát i na klasickou kytáru, jen to chce trochu hledat :-) Jinak popis ladění a strun u donedávna používané mandoly by Ti myslím stejně nezapříčinil stejný zvuk a stejné použitelné akordy - to byl nástroj originál, udělaný přesně pro Cainovu náruč, stejně tak jako nová mandokytárka :-)
Ben: Přijď na další koncert a uvidíš/uslyšíš :-) |
|
| od: fantomas (ilovefantomas@seznam.cz) | vloženo:14.02.2008 11:08:31 |
Prosím o vytvoření sekce texty s akordama k hraní, případně sekci s obrázkama a technickým popisem Cainovýho nástroje - co to má za basovou strunu, jaké používá ladění, případnou větší fotku nástroje apod.
- to abychom si my fanoušci mohli přehrávat jeho písně u táboráku:-) |
|
| od: Ben () | vloženo:14.02.2008 11:07:08 |
| COŽE??? |
|
| od: Assa () | vloženo:14.02.2008 09:24:24 |
!!!
Dne 10.2.2008 Caine dokončil svůj nový hudební nástroj - mandokytaru - a tím se, jak alespoň doufá - "odvážně pustil tam, kam se dosud nikdo nevydal" :-)
A rovněž tím prý končí svoji další pětiletku, tu s předělanou mandolou, korunovanou třemi, žel ne příliš zlatými deskami a vstupuje do nových "krásných světlých zítřků" - s mandokytarou!
(Ovšem velmi nesměle. Při premiéře v divadle Na prádle např. dokonce s fiaskem - jak skromně přiznává...:o)
!!! |
|
| od: Assa () | vloženo:14.02.2008 09:02:19 |
ZUM: Jo jo, je to talent :-) No, klasik by to sice řekl jinak, ale nechme to tak :-)
Hm, možná máš pravdu.. to krákorání je spíš můj obor :-))
Ale s tím dáváním věcem nová jména pozor - aby se to nezvrhlo v další národní obrození - naše vnoučata by pak měla o další nudnou etapu v hodinách české literatury navíc :-) |
|