Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:14.02.2008 11:30:04
Fantomas: Ha ha, no, zkusím to Cainovi navrhnout, ale vzhledem k jeho neustálému předělávání písniček (a právě vyměněnému nástroji), to asi nebude nic jednoduchého :-) Ale jak nám třeba Radek Vrámci ukázal, Cainovy písničky se dají zahrát i na klasickou kytáru, jen to chce trochu hledat :-) Jinak popis ladění a strun u donedávna používané mandoly by Ti myslím stejně nezapříčinil stejný zvuk a stejné použitelné akordy - to byl nástroj originál, udělaný přesně pro Cainovu náruč, stejně tak jako nová mandokytárka :-)
Ben: Přijď na další koncert a uvidíš/uslyšíš :-)

od: fantomas (ilovefantomas@seznam.cz) vloženo:14.02.2008 11:08:31
Prosím o vytvoření sekce texty s akordama k hraní, případně sekci s obrázkama a technickým popisem Cainovýho nástroje - co to má za basovou strunu, jaké používá ladění, případnou větší fotku nástroje apod.
- to abychom si my fanoušci mohli přehrávat jeho písně u táboráku:-)

od: Ben () vloženo:14.02.2008 11:07:08
COŽE???

od: Assa () vloženo:14.02.2008 09:24:24
!!!

Dne 10.2.2008 Caine dokončil svůj nový hudební nástroj - mandokytaru - a tím se, jak alespoň doufá - "odvážně pustil tam, kam se dosud nikdo nevydal" :-)
A rovněž tím prý končí svoji další pětiletku, tu s předělanou mandolou, korunovanou třemi, žel ne příliš zlatými deskami a vstupuje do nových "krásných světlých zítřků" - s mandokytarou!
(Ovšem velmi nesměle. Při premiéře v divadle Na prádle např. dokonce s fiaskem - jak skromně přiznává...:o)

!!!

od: Assa () vloženo:14.02.2008 09:02:19
ZUM: Jo jo, je to talent :-) No, klasik by to sice řekl jinak, ale nechme to tak :-)
Hm, možná máš pravdu.. to krákorání je spíš můj obor :-))
Ale s tím dáváním věcem nová jména pozor - aby se to nezvrhlo v další národní obrození - naše vnoučata by pak měla o další nudnou etapu v hodinách české literatury navíc :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů