|
| od: Assa () | vloženo:19.05.2008 14:11:09 |
| ZUM: Jo, teď mi došlo - z Tvého vzkazu Benovi mám pocit, že chválíš ten miničláneček a fotky od jezuitů.. To není od Bena, to (pokud blog nelže) sepsal a nafotil Tom Jíra. Od bena je ten článek, na který sem dával odkaz Ondřej z PPLP o něco níže :-) Jen pro pořádek :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:19.05.2008 14:02:37 |
| Ben: Tak nejde ani tak o chyby, jako spíš o pozbytí aktuálnosti - třeba CaineTria se pravděpodobně dočkáme (snad) zas jen na případné další studiové desce, neb po pár koncertech a teď i vyměnění mandoly za mandokytaru (a tím opět změnění melodií i některých textů) zůstal Caine na pódiu opět osamělý (alespoň na první zběžný pohled ;-). A také - nemám sice ty reedice Znouzích CéDéček, kde je uveden autor textu a hudby - a ani jsem se po tom nikdy nepídila, takže se můžu maximálně tak domnívat - ale mám pocit, že v celkovém Znouzím repertoáru je víc Cainových textů, než Kočka a Za desatero prohrami. Ale pokud jsi měl na mysli texty, které přetrvaly i v Cainově sólovém podání, tak to potom jo :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:19.05.2008 13:46:03 |
| Assa: Faktická chyba? Jaká? |
|
| od: Assa () | vloženo:19.05.2008 11:40:48 |
FíFa: Víš, jak to zpívají Disharmonici - Jenže tam na dně nejsou jen vraky.. :-)
ZUM: Tak my něco zkusíme dát dohromady a poslat :-) |
|
| od: FiFa () | vloženo:19.05.2008 11:28:58 |
ZUM: To záleží, jestli na to máš fakt odvahu... :-)
Assa: Proti šíření nic nemám, jen ta kvalita je vysloveně u dna, tak jsem vám chtěl ušetřit uši... :-) |
|