Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:19.05.2008 14:11:09
ZUM: Jo, teď mi došlo - z Tvého vzkazu Benovi mám pocit, že chválíš ten miničláneček a fotky od jezuitů.. To není od Bena, to (pokud blog nelže) sepsal a nafotil Tom Jíra. Od bena je ten článek, na který sem dával odkaz Ondřej z PPLP o něco níže :-) Jen pro pořádek :-))

od: Assa () vloženo:19.05.2008 14:02:37
Ben: Tak nejde ani tak o chyby, jako spíš o pozbytí aktuálnosti - třeba CaineTria se pravděpodobně dočkáme (snad) zas jen na případné další studiové desce, neb po pár koncertech a teď i vyměnění mandoly za mandokytaru (a tím opět změnění melodií i některých textů) zůstal Caine na pódiu opět osamělý (alespoň na první zběžný pohled ;-). A také - nemám sice ty reedice Znouzích CéDéček, kde je uveden autor textu a hudby - a ani jsem se po tom nikdy nepídila, takže se můžu maximálně tak domnívat - ale mám pocit, že v celkovém Znouzím repertoáru je víc Cainových textů, než Kočka a Za desatero prohrami. Ale pokud jsi měl na mysli texty, které přetrvaly i v Cainově sólovém podání, tak to potom jo :-)

od: Ben () vloženo:19.05.2008 13:46:03
Assa: Faktická chyba? Jaká?

od: Assa () vloženo:19.05.2008 11:40:48
FíFa: Víš, jak to zpívají Disharmonici - Jenže tam na dně nejsou jen vraky.. :-)
ZUM: Tak my něco zkusíme dát dohromady a poslat :-)

od: FiFa () vloženo:19.05.2008 11:28:58
ZUM: To záleží, jestli na to máš fakt odvahu... :-)
Assa: Proti šíření nic nemám, jen ta kvalita je vysloveně u dna, tak jsem vám chtěl ušetřit uši... :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů