|
| od: Assa () | vloženo:19.05.2008 11:13:55 |
Ben: Jakou chybu máš na mysli? Gramatickou chybku jsem tam sice našla, ale jinde, faktickou též, ale také né v první větě :-)
ZUM: Tak nějaké domácí záznamy bazukového chvění byly zachyceny, avšak k šíření bych musela dostat souhlas..
Co FíFo? :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:19.05.2008 09:39:44 |
Ben: Pěkný článek i fotky ;-)
Fífa: Tak jsem z důvěryhodných zdrojů slyšela, že buzuky a tvoje písničky slaví velké úspěchy. Škoda, že to vim jen z doslechu. Ale snad se někdy zadaří to slyšet i na živo.
Assa: Nemáš náhodou nějakounahrávku nebo něco podobného? ;-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:18.05.2008 20:47:20 |
| Jejda! Ono se na to přišlo! Já se tak stydím (a to ještě nemluvím o té chybě v první větě :-)) )! |
|
| od: Assa () | vloženo:18.05.2008 11:12:10 |
Pro případné zájemce - na stránkách http://solipso.signaly.cz/0805/kejn-byl-to-kejn
je malé ohlédnutí za Cainovým koncertem v Brně u jezuitů. Miničláneček obsahuje i odkaz na pár fotek a video! - aneb Caine opět s novou mandokytarou :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:13.05.2008 20:03:06 |
PPLP: Děkujeme za odkaz, Ondřeji! Určitě bude zajímavé přečíst si ty stránky všechny :-)
Ben: A Tobě díky za napsání :-) |
|