Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:19.05.2008 11:13:55
Ben: Jakou chybu máš na mysli? Gramatickou chybku jsem tam sice našla, ale jinde, faktickou též, ale také né v první větě :-)
ZUM: Tak nějaké domácí záznamy bazukového chvění byly zachyceny, avšak k šíření bych musela dostat souhlas..
Co FíFo? :-)

od: ZUM () vloženo:19.05.2008 09:39:44
Ben: Pěkný článek i fotky ;-)
Fífa: Tak jsem z důvěryhodných zdrojů slyšela, že buzuky a tvoje písničky slaví velké úspěchy. Škoda, že to vim jen z doslechu. Ale snad se někdy zadaří to slyšet i na živo.
Assa: Nemáš náhodou nějakounahrávku nebo něco podobného? ;-))

od: Ben () vloženo:18.05.2008 20:47:20
Jejda! Ono se na to přišlo! Já se tak stydím (a to ještě nemluvím o té chybě v první větě :-)) )!

od: Assa () vloženo:18.05.2008 11:12:10
Pro případné zájemce - na stránkách http://solipso.signaly.cz/0805/kejn-byl-to-kejn
je malé ohlédnutí za Cainovým koncertem v Brně u jezuitů. Miničláneček obsahuje i odkaz na pár fotek a video! - aneb Caine opět s novou mandokytarou :-)

od: Assa () vloženo:13.05.2008 20:03:06
PPLP: Děkujeme za odkaz, Ondřeji! Určitě bude zajímavé přečíst si ty stránky všechny :-)
Ben: A Tobě díky za napsání :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů