
|
| od: Ben () | vloženo:21.05.2008 21:36:11 | | ZUM: Díky, za důvěru, doufám, že Ti ten optimismus vydrží i po přečtení. |
| | od: ZUM () | vloženo:21.05.2008 17:30:09 | Assa: No to sem teda popletla, ale věřím, že Benův článek je ještě lepší než si umím představvit ;-)). Záznam z koncertu právě poslouchám , takže dík za odkaz.
Fífa: Klidně pošli, my se nebojíme, zato sme strašně zvědaví. ;-)) |
| | od: Assa () | vloženo:21.05.2008 13:48:28 | Záznam Cainova živého vystoupení ve studiu Rádia 7 je již vyvěšen na netu - lze se k němu dostat skrze článek umístěný zde:
http://www.twr.cz/view.php?cisloclanku=2008050055
Ale pro zjednodušení se ho pokusím co nejdříve umístit i sem, společně se záznamem z rádia Proglas :-) |
| | od: Assa () | vloženo:19.05.2008 14:32:39 | | Ben: Já to také nevím, takže se také můžu mýlit.. Jen tak nějak pocitově tipuji :-) Co se týče CaineTria, tak zlomovou událostí asi bylo vydání posledního alba, ale nikde se to nijak veřejně neoznamovalo, neb stále byla (a u někoho stále ještě je, že:-) zachovávaná naděje, že třeba jednou.. zase.. a ták :-) Každop. děkujeme za napsání, je to moc milý! A kdybys tu nezmínil tu chybu v první větě (která mi je ještě stále utajena), tak bych to ani nevytahovala.. My jsme rádi, fakt :-) |
| | od: Ben () | vloženo:19.05.2008 14:20:38 | Assa: Akorát je potřeba tam ten článek najít ;-)
OK., přiznám se, že nevím, které písně ZNC složil Caine, takže střílím od boku. A v dění v Cainetriu se taky moc nevyznám, ale ten článek jsem psal na začátku února a tehdy to třeba bylo ještě jinak. Nevím, o písničkářích píšu jen jako vzdálený pozorovatel. |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|