Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: eduardo () vloženo:25.05.2008 20:46:35
cau caine, zdravi ta eduardo z kapely mišý šramot, hrali sme spolu v BA v Randali :-))) hehe, to len taky pozdrav :-))

od: Assa () vloženo:24.05.2008 19:31:37
Ben: Díky :-)

od: Ben () vloženo:24.05.2008 18:32:19
Assa: Pokud byste ho tu fakt chtěli, v což nedoufám, tak bych jistě souhlasil.

od: Assa () vloženo:24.05.2008 17:50:44
Tak nám to na té naší zelené zahrádce pěkně roste, pohleďte sami - v rubrice "Klipy" je k vidění zcela nový klip od Malin D. Matějovské na písničku "(taneční) Protestsong", jež trefně vystihuje Cainův pohled na svět :-) (Translated by Vex from Brno - thanx! )
Na témže místě je přidán i videozáznam písničky "O věčném hladu", pořízený v jezuitském kostele v Brně.
Z Brna rovněž pocházejí i dvě novinky v rubrice "Mp3" - záznam pořadu "Jak se Vám líbí" z rádia Proglas a záznam pořadu "Interval" z Radia 7
A když Brno, tak i pár nových fotek jest z tama ;-)
Všem dodavatelům tímto děkujeme!

od: Assa () vloženo:22.05.2008 13:01:00
ZUM: Možná ten článek bude časem i tady (tedy pokud dá Ben svolení), jen se mi toho teď hromadí nějak víc naráz, takže pokud by sis to zatím chtěla přečíst, opakuji odkaz:
http://bratrstvo.evangnet.cz/pdf/Bratrstvo0803sm.pdf
(strana 12:-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů