|
| od: eduardo () | vloženo:25.05.2008 20:46:35 |
| cau caine, zdravi ta eduardo z kapely mišý šramot, hrali sme spolu v BA v Randali :-))) hehe, to len taky pozdrav :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:24.05.2008 19:31:37 |
| Ben: Díky :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:24.05.2008 18:32:19 |
| Assa: Pokud byste ho tu fakt chtěli, v což nedoufám, tak bych jistě souhlasil. |
|
| od: Assa () | vloženo:24.05.2008 17:50:44 |
Tak nám to na té naší zelené zahrádce pěkně roste, pohleďte sami - v rubrice "Klipy" je k vidění zcela nový klip od Malin D. Matějovské na písničku "(taneční) Protestsong", jež trefně vystihuje Cainův pohled na svět :-) (Translated by Vex from Brno - thanx! )
Na témže místě je přidán i videozáznam písničky "O věčném hladu", pořízený v jezuitském kostele v Brně.
Z Brna rovněž pocházejí i dvě novinky v rubrice "Mp3" - záznam pořadu "Jak se Vám líbí" z rádia Proglas a záznam pořadu "Interval" z Radia 7
A když Brno, tak i pár nových fotek jest z tama ;-)
Všem dodavatelům tímto děkujeme! |
|
| od: Assa () | vloženo:22.05.2008 13:01:00 |
ZUM: Možná ten článek bude časem i tady (tedy pokud dá Ben svolení), jen se mi toho teď hromadí nějak víc naráz, takže pokud by sis to zatím chtěla přečíst, opakuji odkaz:
http://bratrstvo.evangnet.cz/pdf/Bratrstvo0803sm.pdf
(strana 12:-) |
|