Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ben () vloženo:12.06.2008 13:35:32
Jejda! Na tu Jindřišskou věž jsem vlastně chtěl jet a zas to nedopadlo! :-( Nejen, že už jsem hrozně dlouho neviděl Caina, ale stává se ze mě pomalu věčný dlužník.

od: Assa () vloženo:11.06.2008 11:48:47
V Jindříšský věži je to opravdu působivý.. ten výhled, to je něco! Díky všem dorazivším, jmenovitě Janě, Radečkovi, RumJokovi a Ukulelemu - bylo to moc fajn :-)

od: Assa () vloženo:27.05.2008 13:54:23
Dnes byly spuštěny stránky písničkáře FiFy (http://www.fifa.hy.cz) - neškodného blázna s bazukou, a tudíž nám přibyl jeden záznam v rubrice "Odkazy"
Je-li FiFa opravdu neškodný se můžete přesvědčit na jednom ze tří nejbližších Cainových koncertů - pouze na vlastní nebezpečí ;-)

od: Assa () vloženo:25.05.2008 22:56:12
Ládík: Ahoj, kapacita v Jindřišský věži je opravdu neveliká, ale návštěvnost taky nebývá nijak ohromující :-) Každop. chceš-li mít jistotu, dle jejich stránek si lze rezervovat vstupenky na telefonním čísle: 224 232 429 nebo na e-mailové adrese pokladna@jindrisskavez.cz

od: Ládík (24L@seznam.cz) vloženo:25.05.2008 20:46:53
Nazdárek, to vystoupení v Jindřišský je nutný nějak rezervovat? Počítám, že kapacita nebud největší, lístky v předprodeji - kde? Či až na místě? Díky.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů