|
| od: Ben () | vloženo:12.06.2008 13:35:32 |
| Jejda! Na tu Jindřišskou věž jsem vlastně chtěl jet a zas to nedopadlo! :-( Nejen, že už jsem hrozně dlouho neviděl Caina, ale stává se ze mě pomalu věčný dlužník. |
|
| od: Assa () | vloženo:11.06.2008 11:48:47 |
| V Jindříšský věži je to opravdu působivý.. ten výhled, to je něco! Díky všem dorazivším, jmenovitě Janě, Radečkovi, RumJokovi a Ukulelemu - bylo to moc fajn :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:27.05.2008 13:54:23 |
Dnes byly spuštěny stránky písničkáře FiFy (http://www.fifa.hy.cz) - neškodného blázna s bazukou, a tudíž nám přibyl jeden záznam v rubrice "Odkazy"
Je-li FiFa opravdu neškodný se můžete přesvědčit na jednom ze tří nejbližších Cainových koncertů - pouze na vlastní nebezpečí ;-) |
|
| od: Assa () | vloženo:25.05.2008 22:56:12 |
| Ládík: Ahoj, kapacita v Jindřišský věži je opravdu neveliká, ale návštěvnost taky nebývá nijak ohromující :-) Každop. chceš-li mít jistotu, dle jejich stránek si lze rezervovat vstupenky na telefonním čísle: 224 232 429 nebo na e-mailové adrese pokladna@jindrisskavez.cz |
|
| od: Ládík (24L@seznam.cz) | vloženo:25.05.2008 20:46:53 |
| Nazdárek, to vystoupení v Jindřišský je nutný nějak rezervovat? Počítám, že kapacita nebud největší, lístky v předprodeji - kde? Či až na místě? Díky. |
|