|
| od: Ondřej (pplp) | vloženo:17.06.2008 13:53:44 |
pokus o nové stránky PPLP naleznete na adrese http://pplp.ic.cz/site_PPLP/a_h_o_j___a_h_o_j___a_h_o_j___a_h_o_j___a_h_o_j___a_h_o_j___a_h_o_j_.html
Krásný den a i ty další |
|
| od: Assa () | vloženo:16.06.2008 11:35:55 |
| SZPZ: To je dobře, že jste se otřepali a jedete dál! Tož ať se vám daří, paňáčkové :-) |
|
| od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:16.06.2008 10:20:05 |
Hlášení SZPZ:
Společnost za práva zrcadel všem oznamuje
zmrtvýchvstání
v rámci reinkarnace si vás dovoluje pozvat
na netradiční Putovní tour
DÉMOPHOBIA - Putování po Písku
9. 7. 2008
sraz asi v 15 hodin v hostinci "U Srnků" na Hradišti (kopec nad Pískem)
putování po lese a písckém Podskalí s Démou a Michalem a jejích španělami
plánované zastávky
Hotel U Smetáka, Papírák, Putimská brána, Městský ostrov, Kamenný most a klub K2, kde bude hlavní koncertní kabaret večera od 19.30 hodin
v případě pěkného počasí na dvorku, v případě nevlídného počasí v hospodě
Je to den před začátkem Musicfestu Přeštěnice u Milevska, kde 10.7. vystoupí Znouze, takže si můžete prodloužit hudbou nabitý víkend, bude to takové netradiční "Putovní tour", kdy se bude hrát na španělky cestou kolem Otavy a závěrečný koncert bude v novém klubu K2 (bývalé RW cafe), Třída Národní Svobody - coby kamenem dohodil od Kamenného mostu
jste srdečně zváni
vaše
zrcadelní mumie |
|
| od: Assa () | vloženo:13.06.2008 12:56:57 |
| A Sedlčany mají krom nakládaného Pepy taky krásnou čajovnu Harmonie, s moc milou obsluhou a příjemným osazenstvem! Úžasný večer.. nemám více slov.. Jen ještě jedno díky pořadateli Mírovi Bískovi! A držíme palce.. |
|
| od: Assa () | vloženo:13.06.2008 12:37:33 |
| Ben: Byl to příjemný koncert.. ale snad jich Caine ještě pár odehraje :-) |
|