|
| od: Assa () | vloženo:14.07.2008 14:24:08 |
| Naši (ne)milí spamoví robotičtí přítelíčkové, odjíždím na týden pryč, takže nejspíše budete mít volné pole působnosti. Udělali byste mi velikou radost, kdybyste to tu zaneřádili jen tak nějak v rámci možností, ať mi pak mazání vašich příspěvků nezabere půl dne.. Všem ostatním případným kolemjdoucím přeji pěkné dny a slibuju, že ty spamy zase brzy vyhladím :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:03.07.2008 14:20:23 |
Nazdárek panáčku, tak ses do toho koukám pustil naplno, to je dobře :-)) Zkontroluji Ti to hned, jak mi Bandzone poběží, teď se mi na něj nějak nedaří dostat.
Na nahrávky se moc těším, ale tu z Tábora asi můžeš vynechat :-)
A jinak s vámi tedy počítám na 1.8. a poté hned 2.8. na koncertě pro 6, 7 a 8 strun :-) Hezké vrámcování! |
|
| od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) | vloženo:03.07.2008 13:01:06 |
Vrámci ukázali svou akustickou podobu na bandzone. Kritika jistě ostře ztepá snažení naše, ale tak už to chodí. Kdyžtak je to furt a stále jen v rámci možností :-)
Zdravíme skvělé zelené stránky. Už jsem se naučil stříhat v jednoduchém i pro mě pochopitelném prográmku, tož můžu dodat nějaké mptrosky s Cainovými plísničkami:-).
Zdárec vrámec. |
|
| od: Assa () | vloženo:18.06.2008 12:49:02 |
| Pozor, pozor - skrze chlíveček "Odkazy" je možno dostat se na stránky různých ekologicky zaměřených organizací a sdružení, neb zelená je barva naše a mlčenlivost.. nás nezachrání ;-) |
|
| od: Assa () | vloženo:17.06.2008 14:05:30 |
| Ondřej: Díky za odkaz, změním ho i v našich odkazech :-) Jen bych asi zůstala u zkrácené verze http://pplp.ic.cz/ :-) |
|